Kávézó

Több
10 éve 2 hónapja #61 Írta: halivadek
halivadek válaszolt Válasz: Kávézó témában
Tudom, csak tavaj is meg lett említve a Szanki út csak mégsem mentünk :( Mondjuk cserébe a Pozsonyi kiállítás nagyon jó volt :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: szotyika

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
10 éve 2 hónapja #62 Írta: Pasa
Pasa válaszolt Válasz: Kávézó témában
Az idén is tervezünk utat Szankra is és még több tenyészetbe. Az eseményről a tagság hírlevélben értesül, illetve a megfelelő topikban szoktuk az utazást megbeszélni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: saluosi, Takker

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
10 éve 2 hónapja #63 Írta: halivadek
halivadek válaszolt Válasz: Kávézó témában
Tavalyelőtt voltunk, ezek, az akkor készült képek. Gyula fülét kell rágni hogy idén is menjünk. :evil: Kíváncsi vagyok hogy mi változott azóta, meg úgy egyébként is baromi érdekes az egész már csak a méretei miatt is.

Ha jól emlékszem a tenyészet vízfogyasztása ugyanannyi mint a település másik feléé.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: halőrxxl, Takker

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
10 éve 2 hónapja #64 Írta: Takker
Takker válaszolt Válasz: Kávézó témában
Huh,hát ide szívesen ellátogatnék én is!

akvakertesz.hu/threads/150000-literes-ha...rorsz%C3%A1gon.2454/
Nagyon szépek a halak,pedig ha jól látom,csak egy sima szivacsszűrő van szinte mindenhol,mégis tiszta a víz,szépek a halak.
Az a vörös neon ívató medence,na az brutál :) persze jó értelemben.
Sok mindenre kíváncsi lennék pl, hogy zajlik itt egy vízcsere. :blink:
Üdv:Takker
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: halőrxxl, szotyika

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
10 éve 3 hónapja #65 Írta: csubi1980
csubi1980 válaszolt Válasz: Kávézó témában
Szeretetben, halakban, anyagiakban gazdag Új Évet kívánok mindenkinek!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: halőrxxl, Takker

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
10 éve 3 hónapja #66 Írta: szotyika
szotyika válaszolt Válasz: Kávézó témában
Boldog Új Évet minden lelkes és kitartó Akvaristának és Családjuknak !

Tommy
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: halőrxxl, Takker

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
10 éve 3 hónapja #67 Írta: halivadek
halivadek válaszolt Válasz: Kávézó témában
Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: halőrxxl, jocopoco95, Takker

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
10 éve 3 hónapja #68 Írta: halőrxxl
halőrxxl válaszolt Válasz: Kávézó témában
Boldog Új Évet,egészséget,és anyagi bőséget kívánok valamennyi itt olvasónak!
T.:Gábor
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Takker

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
10 éve 3 hónapja #69 Írta: koba0525
koba0525 válaszolt Válasz: Kávézó témában
Kicsit késve,de még benne vagyunk:
Nagyon Boldog Karácsonyt kívánok minden kedves fórumozó hobbitársunknak!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: halőrxxl, szotyika, saluosi, Takker

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
10 éve 3 hónapja #70 Írta: jocopoco95
jocopoco95 válaszolt Válasz: Kávézó témában
Boldog karácsonyt minden akvaristának aki benéz a fórumra. :laugh:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: halőrxxl, Takker

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
10 éve 3 hónapja #71 Írta: Takker
Takker válaszolt Válasz: Kávézó témában
Békés,boldog karácsonyt,valamint eredményekben, egészségben gazdag boldog újévet kívánok minden kedves akvaristának,és kívülállónak egyaránt. ;) Mindenkinek olyan éve legyen amilyet szeretne.
Üdv:Zoli
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: halőrxxl, jocopoco95

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
10 éve 3 hónapja #72 Írta: mark24
mark24 válaszolt Válasz: Kávézó témában
Én is kívánok minden kedves kollégának egy nagyon szép, áldott karácsonyt, és egy sikerekben, eredményekben (no meg persze kishalakban) igen-igen gazdag új esztendőt!
Mozgalmas volt ez az év is, és szerintem mindannyian megköszönhetjük az AME-nak és lelkes embereinek a lehetőségeket, segítséget, amit idén nyújtottak. Kívánom, hogy a jövő év is legyen legalább ilyen eseménydús! A guppisoknak pedig külön kívánnék sok szép eredményt a jövő esztendőre nézve!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: halőrxxl, saluosi

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
10 éve 3 hónapja #73 Írta: halőrxxl
halőrxxl válaszolt Válasz: Kávézó témában
A közelgő ünnepekre tekintettel ezúton kívánok mindenkinek Kellemes Karácsonyi Ünnepeket,és Boldog Új Évet!
Kívánom hogy az új évben még nagyobb elánnal,még elhivatottabban törjünk céljaink elérése felé-úgy a hobbiban,mint a magánéletben is!Az egészség roppant fontos-emellé még anyagi jólétet,és biztonságot is kívánok nektek!
Köszönöm valamennyi aktív hozzászólónak a pezsgő fórumot,a közösségért dolgozó adminoknak/moderátoroknak pedig a munkájukat-tudom néha nehezebb dolgotok van,de remélem megéri a törődés!
Mindazon ismerősömnek akik ez évben találkoztak,vagy bárminő módon kapcsolatba kerültek velem azoknak szívemből küldök egy baráti ölelést is-akik segítettek nekem a legapróbb dologban azoknak pedig megköszönöm e gesztust.Köszönöm hogy toleráljátok a néha tüzesebb/pörgősebb stílusomat,és becsülöm hogy van kitartásotok olvasni a blogjaimat is! :D
Az év végével feledem mindazt a rosszat amit bármilyen okból kaptam,vagy ennek véltem...új év jön számomra is,és új lelkesedés!
Megtisztelőnek,ugyanakkor még jobban inspirálónak gondolom a főoldalra került pár írásom bemutatását,vagy éppen a magazinban megjelent cikkemet."Félelmetes" is ez-sose gondoltam volna hogy a nevemet egyszer szélesebb körben is ismerhetitek,hiszen inkább az elvonultságot szeretem-bár a fórumon nyilván nem ez jön le.Megértettem hogy eztán már nem ér véget az interaktív hobbiéletem azzal ha kikapcsolom a számítógépet-sőt,még inkább azon gondolkodom hogy mivel szerezhetnék kis örömet ennek a közösségnek.Számomra szenvedély már az egész hobbi igen rég-és megvallom az is szenvedély ha itt lehetek.
Köszönök hát mindent-ugyanakkor nem ígérem meg hogy jövőre nyugton hagylak benneteket! ;) Vannak új gondolatok,vannak olyan dolgok melyekről beszélnünk kell-sőt az is lehet hogy pár visszafogott(hát hogyne! :) ) írást is megejtek majd...várom a jövőt,és bízom is benne!
Tisztelettel:Gábor
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: branco, saluosi, Takker

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
10 éve 4 hónapja #74 Írta: halőrxxl
halőrxxl válaszolt Válasz: Kávézó témában
Szeretném megragadni az alkalmat,hogy nyilvánosan köszönjem meg azon tagjaink hozzáállását akik vették a bátorságot-de inkább nyitottságra gondolnék-és bemutatkoztak nekünk!Ennyi csupán a lényeg... Ez a mai világban nagy dolog-ma amikor sokszor az emberek a harmadik szomszédjuk nevét sem tudják,vagy egy lépcsőházon belül az egy emelettel feljebb lakóét...
Miért jó ez a bemutatkozás-egyáltalán van erre szükség egy akvarisztikai honlapon?Nem...szükség aztán nincs rá-persze csak akkor nincs,ha két percre ugrottál be!Ha viszont úgy a hobbiban mint az emberi kapcsolatok terén is kitartó és nyitott vagy akár csak egy kicsit is-nos,úgy gondolom nem árthat!Ha megfigyeled e fórumon mi tényleg az akvarisztikával foglalkozunk...szeretjük kerülni a konfliktust,de ha mégis sikerül valami apróságon bepöccenni akkor igyekszünk ezt a lehető legrövidebb idő alatt tisztázni.Van persze hogy ez nem sikerül-de a sárdobálás errefelé nem "divat"...hála az égnek.:) Igaz hogy számosan kapcsolatban vagyunk egymással sok csatornán-de ez nem jelenti azt hogy egyfajta "keltetőben"csücsükélnénk,és önnön nagyságunkat-hát ez tényleg nevetséges is lenne!-magunk előtt újra és újra ismételgetve nyugton maradnánk!
Érzésem szerint szívesen fogadunk magunk közé új tagokat-ennek még az sem előfeltétele hogy klubtag-AME-legyen,csupán egy a lényeg:az újaknak jó ha elfogadják azt a tényt hogy többségünk nemcsak simán segít valamiben,hanem szeret barátkozni is....Nem kell itt országos nagy testvériségre gondolni,nem erről szól-csupán egymás életmódját,felfogását,és egyéb körülményeit megismerve megtanuljuk elfogadni egymást.Ez persze egy idő után oda vezet hogy személyes találkozás vagy üzenetváltás alkalmával már ismerősként tekintünk a másikra...sőt az is lehet hogy valódi barátságok is szövődnek.
Erőltetni sem ezt,sem a bemutatkozást senki nem fogja itt sosem..az avatar képek dolga egy másik kérdés:ne hidd hogy számít hogy nézel ki-nézz csak rám :D - itt a virtuális szemkontaktusról van szó.És egy kicsit többről is....ezzel mintegy vállalod a saját személyedet,a véleményedet,és a tetteidet-már ha valóságos és saját képet illesztesz be avatarként.Többen azt gondoljuk hogy ez helyénvaló-ha találkozunk ugyan ezeket a dolgokat ugyan ilyen hangnemben el is mondjuk,meg is tesszük egymással-legyen az jó,avagy rossz.
Hiszem hogy létezik még ebben a mai világban is empátia,hiszem hogy lehet igazán jó virtuális fóruméletet élni!Anno én ezért is szerettem volna megmutatni magamat-ez vagyok,ezt gondolom,és így csinálom a dolgaimat..már ami az akvarisztikát illeti!Nem magamutogatás-nem szereplési vágy...nyitottság,és bizalom mindazokban akik nyitott szívvel hozzám közelítenek akár az iránt érdeklődve hogy "halőr hogy néz ki?",vagy hogy "mire veri ez a majom magát?".Mert tagadhatatlan hogy ilyen is van-bár vergődni én nem szoktam-esetleg saját nyűgjeim közepette.Emlékszem saját magamra,ahogy a legelső börzén részt vettem-azt sem tudtam ki megy el éppen mellettem,fogalmam sem volt hogy ki az aki üres szemmel átnéz rajtam...és meglepődtem hogy pontosan Ő az akivel annyit beszélgettünk már a hobbiról,akivel telefonon is órákig taglaltuk saját dolgainkat.Ebbe belegondolva éreztem azt hogy igenis kell,muszáj hogy magamat megmutatva lépjek elő a semmitmondó üres,vagy éppen halat ábrázoló avatar mögül.Nekem is volt az avatarom hal...vagy nem is számít micsoda,lényeg az hogy az nem én voltam! Mindenki úgy érzi hogy ő kövér vagy vékony,nagy a feje,csúnya az arca-"osztakkor"?? Akvaristák vagyunk-ez az ami itt összehozott minket!Tehát ha te is így gondolod akkor cselekedj hozzám hasonlóan-mondom nem kötelező,nem feltétlenül szükséges..a bemutatkozáskor is maximálisan elegendő hogy magadról a hobbis dolgokat elmondd!Sokban segít ez kérem:itt vannak mindjárt legújabb bemutatkozóink:Mcll,Sz.Zoltán,Takker-hát tessék már megmondani hogy honnan tudhatnám meg példának okáért én hogy László pl. a hangtechnikában profi,hogy Zoltán jóval több vízben halazik mint én,vagy hogy a "másik Zolink" /Takker/ pontylazacok iránt epekedik? :) Na erre is jó a bemutatkozás...az avatarral pedig mintegy testbeszédként felénk fordultok.Itt az arcotok,ide néztek....szemeitekből süt az hogy milyen emberek vagytok,mosolyotok mutatja hogy jó szándékkal és nyitottan jöttök közénk.
Na,hát ezt köszönöm meg én-mindig és mindenkor szerettem azt a fajta bizalmat amit kortól és szellemtől függetlenül kötelező embertársaink iránt éreznünk.Még ha össze is vitatkoznánk-még ha ki sem békülnénk..de engedtessék már meg például nekem hogy tudjam:kivel tettem ezt?
Minden régi és új tagnak csak a legjobbakat kívánva tisztelettel:Gábor

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
10 éve 4 hónapja #75 Írta: halivadek
halivadek válaszolt Válasz: Kávézó témában
Megvan, miért ló formájú a csikóhal: index.hu/tudomany/2013/11/27/megvan_mier...oformaju_a_csikohal/

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
10 éve 4 hónapja #76 Írta: lucius
lucius válaszolt Válasz: Kávézó témában
A valaha készült legjobb rövidfilm a tervezett elavulásról.

Minden nyelven.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: halőrxxl

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
10 éve 5 hónapja #77 Írta: lucius
lucius válaszolt Válasz: Kávézó témában
Jó kis meló! Nincs esetleg munkás felvétel?

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
10 éve 5 hónapja #78 Írta: Mátéfi
Mátéfi válaszolt Válasz: Kávézó témában
Bedugta lábát a piton barlangjába....nézd meg mi történt

http://www.dailymotion.com/video/xb29pd_chasse-au-python_animals?start=20

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
10 éve 5 hónapja #79 Írta: simpfzoli
simpfzoli válaszolt Válasz: Kávézó témában
esoviz mint sok minden masnak

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
10 éve 5 hónapja #80 Írta: roberto8802
roberto8802 válaszolt Válasz: Kávézó témában
Sziasztok.

Régen nem néztem már felétek, látom van mit olvasnom... van itt több napra való is :)

Sikerült munkába állnom egy programozói cégnél és eléggé lefoglal a dolog, de legalább ezentúl több pénzem lesz a hobbira :)

U.I. Coryk és Ancik után végre SCALARokat is sikerült szaporítanom, esővíz a titka :)
Majd teszek fel képeket!

Üdv mindenkinek!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: halőrxxl, mmccannon, szotyika, saluosi

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Oldalmegjelenítési idő: 0.237 másodperc

Naptár

April 2024
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
Bejelentkezés