24 november 2017

A 95. szám tartalmából

Több
3 éve 7 hónapja #1 Írta: halastoni
halastoni válaszolt Válasz: A 95. szám tartalmából
Sajnos az a helyzet, hogy amíg állt a vasfüggöny Magyarországon lényegesen több volt a hazai tenyésztésű hal, több volt az itthoni gyártású -kiváló minőségű- technikai eszköz és főleg több volt a valódi akvarista. Persze nem kívánom tagadnia a "kommunizmus bűneit" , csak jelzem, hogy ebben a tekintetben sem minden fekete vagy fehér
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: halőrxxl

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
3 éve 7 hónapja #2 Írta: mmccannon
mmccannon válaszolt Válasz: A 95. szám tartalmából
Tizediknek a Vasfüggöny lebontását teszem. Kicsit megkönnyítette az új fajok, technikai eszközök, eleség (élő- és műeleségek) beszerzését.

Mary
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: saluosi, Takker

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
3 éve 8 hónapja #3 Írta: Takker
Takker válaszolt Válasz: A 95. szám tartalmából
Volt a magazin vége felé,10 pont ami forradalmasította az akvarisztikát.Illetve 9,hogy a tizediket mindenki maga írja oda.
Nos szerintem ha nem is forradalmasította,de nagyban megkönnyítette,mégpedig az ivadéknevelést,az pedig nem más mint a walter,és a banánféreg.
Sok hal ivadékának még a sórák is nagy,a szárazat pedig nem hajlandók megenni,a tojásport én nem szeretem,mert nagyon könnyen bedurran a víz tőle.Egy szó mint száz szerintem ez is lehetne a 10.dolog.
A másik az az Angliában épült kinti haloda.Nagyon tetszik,kis helyen takarékosan jól működik,kár hogy a mi éghajlatunkon nem lehet ezt kivitelezni.
Csak azt az egyet nem tudom,az illető hogyan csinálja,hogy fél óra alatt végez az etetéssel.Nekem 8-12 aksival elmegy ennyi idő. :)
Mire végig nyitogatom a féreg tenyészeteket,megetetem velük az ép aktuális ivadékokat, sórák leszívás,tubifex vagdalás,grindál etetés,közben azért csak nézelődik is az ember,mit hogyan esznek a halak,aztán ha nem elég az élő,egy kis száraz kiegészítés,stb, ezt-azt elmosni,simán elmegy fél óra.
Tényleg érdekelne,hogy akinek több aksija van hogy oldja meg ezt,mennyi idő megy el az etetésre?
Üdv:Takker
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: halőrxxl

Több
3 éve 8 hónapja #4 Írta: peters
peters létrehozta A 95. szám tartalmából

Ez a szám egy nagy utazás Brazíliától Japánig, a folyótorkolattól a tengerig, Roßmäßlertől napjainkig. Nem érdemes kihagyni.

Bővebben...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mark24

Moderátorok: Koka
Oldalmegjelenítési idő: 0.148 másodperc
Bejelentkezés
Legutóbbi fórumbejegyzések
    • Az akvárium szûrése
    • A lebegtetett vagy bugyogtatott homokszűrésről szintén érdekelne a tapasztalatok! Méretezésekkel, kialakításokkal ,hatékonysággal...
    • 4 napja 19 órája
    • AM Nyomtatott kiadás
    • Bocs, a múltkor elfeleljtettem rákérdezni, de most beszéltem Pasával, hetekkel ezelőtt feladta a megadott ózdi címre... Lehet, hogy már ott...
    • 4 hete 1 napja