20 november 2017

A 73. szám tartalmából

Több
8 éve 6 hónapja - 8 éve 6 hónapja #1 Írta: mrno
mrno válaszolt A 73. szám tartalmából
Én még mindig nem kaptam meg, pedig az újságárusoknál már régóta látom. Azt hittem, ha előfizetek, akkor hamarabb, de minimum akkor megkapom, mikor a boltokban megjelenik.. :((
Utolsó szerkesztés: 8 éve 6 hónapja Írta: peters.

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
8 éve 6 hónapja - 8 éve 6 hónapja #2 Írta: mudskipper
mudskipper válaszolt A 73. szám tartalmából
Tisztelt Zábrácki László!

Érdeklődéssel olvastam "Az üvöltő hal" c. cikket. Sajnos néha én is hallom ezeket a hangokat. Például a mai napon, amikor az AM magazint vásároltam meg egy díszállat-kereskedésben. Az eladó egy szép hidegvizi(!) halat emelt ki társai közül, miközben a "gyakorló akvarista" vevő megkérdezte: Ugye nem fogja bántani a diszkoszokat? Ekkor hallottam meg a halacska kétségbeesett sikoltását: "Ne adj oda neki! Hisz azt sem tudja, hogyan kell engem tartani!" Legszívesebben magamnak vásároltam volna meg szegényt. Az ilyen esetekben vagy befogjuk fülünket, vagy felvilágosítjuk a lelkes akvaristát: Ugyan biztosítson már megfelelő életkörülményt szerencsétlen kedvenceinek! De általában nem vagyunk jelen az ehhez hasonló eseteknél, és a halak csak sikoltanak, és sikoltanak!!!

Szivesen olvasom majd további novelláit is:
mudskipper

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
8 éve 6 hónapja #3 Írta: Most
Most válaszolt A 73. szám tartalmából
Ma megkaptam, köszönöm, ismét jól sikerült az újság. Jó volt olvasni, hogy rajtam kívül más is ennyire rajong a rákokért.
Üdv, Most

Több
8 éve 6 hónapja - 8 éve 6 hónapja #4 Írta: zsebes383
zsebes383 válaszolt A 73. szám tartalmából
Ha jól látom a kazdőlapon dániók szerepelnek:D:D:D

Több
8 éve 6 hónapja - 8 éve 6 hónapja #5 Írta: Bradi
Bradi válaszolt A 73. szám tartalmából
igen a rákos cikk lehetett volna hosszabb, de így is nagyon jó cikk volt, mondjuk nekem még a vizikertészeti cikk is nagyon rövid volt és többet is szeretnék tudni a kertészetről :-)

Több
8 éve 6 hónapja #6 Írta: Csodabogar
Csodabogar válaszolt A 73. szám tartalmából
Ismét egy nagyon jó magazint alkottatok. Köszi. Bár az a rákos cikk elég rövid lett. :)

Több
8 éve 6 hónapja - 8 éve 6 hónapja #7 Írta: Bradi
Bradi válaszolt A 73. szám tartalmából
nagyon jó a magazin csak már ki is olvastam és már nagyon várom a következő magazint várom

Több
8 éve 6 hónapja #8 Írta: Drommo
Drommo válaszolt A 73. szám tartalmából
Én már megkaptam szerdán vagy csütörtökön.

Több
8 éve 6 hónapja - 8 éve 6 hónapja #9 Írta: pulpo
pulpo válaszolt A 73. szám tartalmából
előfizető vagyok, és még mindig nem érkezett meg az újság :(

valaki már megkapta?

Több
8 éve 6 hónapja #10 Írta: Drommo
Drommo válaszolt A 73. szám tartalmából
jaj de kis türelmetlenek vagytok :))

Több
8 éve 6 hónapja - 8 éve 6 hónapja #11 Írta: bauri
bauri válaszolt A 73. szám tartalmából
Remek kis lap lesz ha megjelenik.

De remélem előfizetőként hamarabb megkapom mint ahogy az újságosoknál megjelemik.

Több
8 éve 6 hónapja #12 Írta: tomm
tomm válaszolt A 73. szám tartalmából
A képeket nézem és a nyálam is folyik:-)
Pont ilyen Nimphea lotus hiányzik az akváriumomból!

Több
8 éve 6 hónapja #13 Írta: CsigaFan
CsigaFan válaszolt A 73. szám tartalmából
Kíváncsian várom már!:)

Több
8 éve 6 hónapja #14 Írta: zabracki
zabracki válaszolt A 73. szám tartalmából
:), :), :)

• peters
  • peters profilkép COM_KUNENA_TOPIC_AUTHOR
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 6 hónapja - 8 éve 6 hónapja #15 Írta: peters
peters létrehozta A 73. szám tartalmából
** Ez a szál tartozik a cikk tartalmához: A 73. szám tartalmából **

Moderátorok: Koka
Oldalmegjelenítési idő: 0.204 másodperc
Bejelentkezés
Legutóbbi fórumbejegyzések
    • Az akvárium szûrése
    • A lebegtetett vagy bugyogtatott homokszűrésről szintén érdekelne a tapasztalatok! Méretezésekkel, kialakításokkal ,hatékonysággal...
    • 1 napja 1 órája
    • AM Nyomtatott kiadás
    • Bocs, a múltkor elfeleljtettem rákérdezni, de most beszéltem Pasával, hetekkel ezelőtt feladta a megadott ózdi címre... Lehet, hogy már ott...
    • 3 hete 5 napja