20 november 2017

Akvarisztikai könyv – Tőlünk -> Nekünk?

Több
6 éve 2 hónapja #1 Írta: szotyika
szotyika válaszolt Válasz: Akvarisztikai könyv – Tőlünk -> Nekünk?
érdekes lehet ez a film én tuti ott leszek.

Tommy

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
6 éve 2 hónapja #2 Írta: aquad
aquad válaszolt Válasz: Akvarisztikai könyv – Tőlünk -> Nekünk?

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
6 éve 2 hónapja #3 Írta: aquad
Ugyan nem pont ide tartozik, de ezért nem akartam egy új topicot nyitni.

Több
6 éve 2 hónapja #4 Írta: mmccannon
mmccannon válaszolt Válasz: Akvarisztikai könyv – Tőlünk -> Nekünk?
Az "Akvarista műhelytitkok" titka, hogy hazai tapasztalatokon alapulva íródott.

Mary

Több
6 éve 3 hónapja #5 Írta: halőrxxl
halőrxxl válaszolt Válasz: Akvarisztikai könyv – Tőlünk -> Nekünk?
:)!
Ez egy csodás ötlet Mac..imádom az első kettőt is,közvetlenül a H-Zs bibliával összesimulva tartom őket.
A könyvek megjelentetése még csak egy dolog..meg is kell hogy vegyék őket.Sajnos a mai világban sokakat okkal vagy ok nélkül elvakít a net világa.Jómagam kicsit maradi lévén még mindig azt mondom:a könyveknek varázsa van..a könyvek kellenek.Remélem idővel a gazdasági helyzet is visszazökken egy normális kerékvágásba,és ismét felfuthat az írott média világa is hazánkban.
Addig is teljesen elfogadom a reális mérlegelés eredményét,már a gondolattal is élvezet volt eljátszani:új,és komoly könyv az ismerősöktől:)
Valamennyiőtöknek nyugodt és eredményes hobbiéletet kívánok:Gábor

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #6 Írta: mmccannon
És nem lehetne kiadni egy "Akvarista műhelytitkok 3."-at?

A mai napig sokan ölnének az első két kötetért, így gondolom lenne keletje a folytatásnak.

Mary
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja Írta: mmccannon.

Több
6 éve 3 hónapja #7 Írta: bimre
bimre válaszolt Válasz: Akvarisztikai könyv – Tőlünk -> Nekünk?
Sziasztok, én szívesen hozzájárulok fényképekkel a könyvhöz, ha esetleg mégis belevágnánk. Nem profi fotók, de hátha használhatóak :)

Üdv:
Imi

Több
6 éve 3 hónapja #8 Írta: aquad
Háát nekem, mint szakmabelinek kicsit más véleményem van erről!

Több
6 éve 3 hónapja #9 Írta: szotyika
hát sajnos elkell keseritenem mindenkit mert tegnap cheteltünk pasáékkal és anyi lóvé kéne hogy elkészüljön a könyv hogy abbol felhuznánk egy családiházat ugyanis minimum 5000 darabot kéne nyomtatni mert ennél kevesebbet nem éri meg ha a 3-4 ezer forintos előálitási költséget megszorozátok 5000 nel az nem kevés lové. ja és nincs ennyi akvarista egész magyarországon hogy megvegye ugy kb 5-7 ezer forintos eladói áron.
De ha valamioknál fogva összejönne én tuti megvenném.

Tommy

Több
6 éve 3 hónapja #10 Írta: branco
branco válaszolt Válasz: Akvarisztikai könyv – Tőlünk -> Nekünk?
A létező második példányt pedig én foglalnám le!
Mint az akvarisztikai könyvek gyüjtője, nagyon remélem hogy megjelenik e könyv,
bár azt se bánnám,ha az "Akvarista műhelytitkok" folytatódna.
Drukkolok!

Több
6 éve 3 hónapja #11 Írta: halőrxxl
halőrxxl válaszolt Válasz: Akvarisztikai könyv – Tőlünk -> Nekünk?
Mintha pár hónappal ezelőtt már beszélgetem volna erről "valakivel";)..Egy dologra szeretném most valamennyiőtök figyelmét felhívni:amennyiben megjelenik a könyv,a létező legelső példányt szeretném megvásárolni-bármennyibe kerül is!Talán ez lenne a legelső olyan könyvem,melyet ha nem is kizárólag személyes,de annál megbecsültebb ismerőseim írnának....a könyvespolcomon örök és elvitathatatlanul a legfontosabb helyen lenne:) .
Csak inspirálnálak rá benneteket,és itt az alkalom hogy végre a magyar akvaristák is igazán magukénak érezzenek egy könyvet..Frey úrnak pedig üzenném:na most tessék figyelni:laugh: !
Viccet félretéve:kitartást,akkurátus munkát..és türelmet kívánok!
T.:Gábor

Több
6 éve 3 hónapja #12 Írta: aquad
Ha komolyan akarjuk, akkor határidőket kell állítani. Mondjuk a toborzás vége aug. 20. Maj pár napon belül egy szerkesztőségi megbeszélés, egy könyvindító értekezlet, ahová kész ütemtervvel kell menni, majd mindenki kap 3 hónapot a sáját része megírására. Aztán korrektúra, tördelés és nyomda. Ha sikerül ezt megcsinálni akkor márciusra lehet belőle valami, egyébként meg nem lesz belőle semmise! És a „már beszéltük erről” kategória marad.

Több
6 éve 3 hónapja #13 Írta: mmccannon

aquad beküldte: Ja, akkor értem. Háát nem kis feladat, főként, ha sokan írnák, és mikor jelenik meg? Gondolom, akkor, hogy nem egy fordításgyűjteménynek kellene lennie, hanem valóban meg kellene írni. Mindenesetre én szurkolok!

Ejnye! Még csak a toborzásnál tartunk, és már most azt akarod tudni, hogy mikor lesz a küzdelemnek vége?!?

Mary

Több
6 éve 3 hónapja #14 Írta: mmccannon

karancsalja66 beküldte: Ha Degec kívánalmai szerint kellene összeállítani és ez mind összejönne akkor szerintem akkora könyv lenne mint az akvarista kislekszikon de akkor az nagy durranás lenne.

Na akkor hadd durranjon! Szakmailag ikránál kevesebbet érek, de segítek, amiben csak tudok: indexálás, stb.
Degec-et ugyan nem ismerem, de ezúton is kérem, hogy fogadja legmélyebb tiszteletemet!

Mary

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #15 Írta: szotyika
de nem lehetetlen csak összefogás kérdése az egész, ja és egy kiadó aki bevállalja, mert ugyebár nem kis költség ha nyomtatott formában jelenne meg.mindenesetre én bevállalom a rajzokat ha kellenek, illetve pár fotót is tudok készíteni.

Tommy
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja Írta: Moderátor.

Több
6 éve 3 hónapja #16 Írta: karancsalja66
karancsalja66 válaszolt Válasz: Akvarisztikai könyv – Tőlünk -> Nekünk?
Ha Degec kívánalmai szerint kellene összeállítani és ez mind összejönne akkor szerintem akkora könyv lenne mint az akvarista kislekszikon de akkor az nagy durranás lenne.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mmccannon

Több
6 éve 3 hónapja #17 Írta: aquad
Ja, akkor értem. Háát nem kis feladat, főként, ha sokan írnák, és mikor jelenik meg? Gondolom, akkor, hogy nem egy fordításgyűjteménynek kellene lennie, hanem valóban meg kellene írni. Mindenesetre én szurkolok!

Több
6 éve 3 hónapja #18 Írta: Pasa
Pasa válaszolt Válasz: Akvarisztikai könyv – Tőlünk -> Nekünk?
Degec barátunk felvetette, hogy jó lenne egy új, aktuális, lehetőleg a teljes akvarisztikát átfogó kiadványt (pl. könyvet) létrehozni. Szerinte ez csapatmunkában néhány év alatt elkészíthető.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mmccannon

Több
6 éve 3 hónapja #19 Írta: aquad
Most miről is van szó?

Több
6 éve 3 hónapja #20 Írta: szotyika
szotyika válaszolt Akvarisztikai könyv – Tőlünk -> Nekünk?
abszolúté támogatom az ötletet, bár angolul nem tudok de amit összeszedtem tudást és egyéb hasznos dolgokat azt én is bedobnám ha arról van szó.
én inkább a nyomtatott verziót szeretném mert ugyebár sokkalta jobb egy fotelban üldögélve olvasgatni, és közben nézegetni az akvárium kis élóvilágát.

Tommy

Moderátorok: Koka
Oldalmegjelenítési idő: 0.227 másodperc
Bejelentkezés
Legutóbbi fórumbejegyzések
    • Az akvárium szûrése
    • A lebegtetett vagy bugyogtatott homokszűrésről szintén érdekelne a tapasztalatok! Méretezésekkel, kialakításokkal ,hatékonysággal...
    • 23 órája 14 perce
    • AM Nyomtatott kiadás
    • Bocs, a múltkor elfeleljtettem rákérdezni, de most beszéltem Pasával, hetekkel ezelőtt feladta a megadott ózdi címre... Lehet, hogy már ott...
    • 3 hete 4 napja