20 november 2017

Díszhaltáblázat tenyésztők részére:

Több
4 éve 4 hónapja #1 Írta: szotyika
szotyika válaszolt Válasz: Díszhaltáblázat tenyésztők részére:
az ötlet természetesen még él
csak egyelöre hátérbe van szoritva
;)

Tommy

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
4 éve 4 hónapja #2 Írta: toist
toist válaszolt Válasz: Díszhaltáblázat tenyésztők részére:
Él még ez a táblázat? Szuper ötlet volt, remélem nem maradt teljesen annyiban!

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
4 éve 11 hónapja #3 Írta: halőrxxl
halőrxxl válaszolt Válasz: Díszhaltáblázat tenyésztők részére:
Igen..talán már említettem régebben hogy hasznos lehetne!Akár felugró ablakban,vagy külön menüben-amit akartok.A főoldalon valóban elegendő a tenyésztésbe vont fajokat említeni,így kisebb a méret-viszont amennyi extrát csak elbír a dolog,annyit kellene hozzáadni...de a döntés még mindig a "közönségé!"Akár megoldható az is,hogy a tenyésztő nickjére kattintva közvetlenül elérhetőek legyenek saját halairól,vagy a kiadó halakról készített Picasa,vagy más linkek.
Ötletelésnek szánom-de beszélgessetek róla ha már felmerült:)!
T.:Gábor

Több
4 éve 11 hónapja #4 Írta: szotyika
ha van rá igény akkor igen : pl: mikorra lesz kiadható méret?

Tommy

Több
4 éve 11 hónapja #5 Írta: halőrxxl
Egyenlőre még csak "gyakorlás" alatt van a dolog...
Tomi kérdésem:lesz lehetőség arra is hogy a készülő-nevelkedő halakról adhassanak infót a tenyésztők?

Több
4 éve 11 hónapja #6 Írta: pometko_n
pometko_n válaszolt Válasz: Díszhaltáblázat tenyésztők részére:
arra próbáltam kilyukadni, hogy nem nagyon sok értele van pár naponta frissíteni, ha úgysem látja senki a listát..
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Degec

Több
4 éve 11 hónapja #7 Írta: szotyika
ez nem tölem függ hanem Pasá-tol
a lista elméletileg januártól lessz megtalálható.

Tommy

Több
4 éve 11 hónapja #8 Írta: pometko_n
pometko_n válaszolt Válasz: Díszhaltáblázat tenyésztők részére:
na most oké, hogy követed a változást...de...fönt van már valahol a lista?

Több
4 éve 11 hónapja - 4 éve 11 hónapja #9 Írta: szotyika
srácok aki fenn van a listán az kérem jelezze ha van változás. Köszönöm!

Tommy
Utolsó szerkesztés: 4 éve 11 hónapja Írta: szotyika.

Több
4 éve 11 hónapja - 4 éve 11 hónapja #10 Írta: szotyika
na megváltoztattam az e-mail.cimem mert egyszerüen valami oknál fogva nem kapom meg az üziket, ezentul erre az e-mail.cimre küldjátek a listátok.
Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Tommy
Utolsó szerkesztés: 4 éve 11 hónapja Írta: szotyika.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: halőrxxl

Több
5 éve 1 napja #11 Írta: szotyika
szotyika válaszolt Díszhaltáblázat tenyésztők részére:
Ha valakinek van bármilyen változás az kérem jelezze hogy frisithessem a táblázatot. :)

Köszönöm.

Tommy

Több
5 éve 1 hete #12 Írta: halőrxxl
:woohoo:
Azért csak ne szóljunk egy szót sem Jocókám...van előnye-hátránya a dolgoknak.Aki akvarizál,annak továbbra is szörföznie szükséges-ráadásul véleményem szerint az információk önálló megtalálása nagyobb örömet-a későbbiekben önbizalmat-ad,mint egy azonnali válasz.E hobbiban sok esetben nem lehet egyenes,és mindenre kiterjedő választ adni....sőt lehetetlen pár mondatban megválaszolni bármit,ha nincs a kérdezőnek előképzettsége.Sőt..csalóka dolgok is előkerülhetnek,akár hosszú ideje akvarizáló kolléga is tévedhet,de egy a lényeg:minél több időt tölteni a hobbi megismerésével,nem kétségbevonni a jóindulatú tanácsokat-és mindig utánaolvasni.A neten vannak hibás tartalmak is..ezek ismerete ugyanúgy hozzátartozik a hobbihoz.A legfontosabb talán mégis az,hogy ne szégyenkezzünk ha valamit elrontunk-mondjuk el mit tettünk magunk szerint rosszul,és mit gondolunk megoldásnak.A fórumtársaink el fogják mondani a véleményüket..és én tiszta szívemből remélem hogy megfelelő hangnemben,embertársát nem alázva teszi ezt mindenki.
Talán ezért érzed azt amit írtál....a magam részéről szabadidőm nagy részét szívesen be is áldozom azért hogy ez csak erősödjön-és halálosan biztos vagyok benne hogy ezzel sokan így vagyunk!:)

Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.

Több
5 éve 1 hete #13 Írta: jocopoco95
jocopoco95 válaszolt Válasz: Díszhaltáblázat tenyésztők részére:
Megmondom őszintén azért szeretem ezt az oldalt jobban mint más akvarisztikai témájú oldalakat mert ez
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Bár ez ennek az oldalnak nem annyira jó, hogy kevesen látogatják, de legalább jut idő komolyabb kérdésekre.

Több
5 éve 1 hete #14 Írta: Pasa
Pasa válaszolt Válasz: Díszhaltáblázat tenyésztők részére:
Sehol semmilyen megállapodás nem történt. A FB-os reklámnak is lehet pozitív hozadéka.
A táblázatba bekerülni csak rajtam keresztül lehet, a táblázatba beírni pedig kizárólag Tamásnak.
A jövő évben -ha működik a rendszer- célszerű lesz a Tenyésztői katalógust AME tagsághoz kötni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: halőrxxl, szotyika

Több
5 éve 1 hete #15 Írta: halőrxxl
Relax,és figyuzz Tomikám!
Te megteszed a magadét..aki ki akar szállni kiszáll-aki be az jön.Nem gondolom hogy veled lenne baja a hugimnak,sőt azt szeretném hinni hogy csak átmeneti ez a dolog.A legfontosabb az,hogy mi arra,és úgy használjuk a háló adta lehetőségeket ahogyan mindenkinek illene..ezt a múltkori "Beszéljünk róla" topicban olvasható "történetre" mondom.:( Van olyan közös ismerősünk,akinek tudok azonosulni a hozzáállásával:ne siránkozzunk,tegyük a dolgunkat.."oszt annyi"!
Mivel ez egy tenyésztésről is szóló rovat,javaslom a kedves FB ismerősöket is szelektálni..nem gondolnám hogy azt a "vérvonalat" bármire is használni lehetne.
ON:
Tedd a dolgodat amit olyan nagy figyelemmel,és számos verzión át kidolgoztál....végezd mindannyiónk megelégedésére mint eddig mindig.Ne ess abba a hibába mint én szoktam:felpróbálok minden inget..és sokkal többet gondolok magamra valónak,mint ami valóban az enyém!;)Nyugika...szoktam írni egy kedves ismerősnek.
Mint ismét kiderült:immár égetően szükséges kidolgozni azokat a kritériumokat,melyek ahhoz szükségesek hogy valaki bekerülhessen...vagy érezze hogy jeleznie kell,mert beleférne,és szeretne is részt venni!:)
Javallatom:a táblázatban érzésem szerint az ABC sorrendben történő nick felsorolás kevesebb félreértésre adhatna okot..mert engem meg ezzel csesztet egy kiváló barátom míg meg nem ismeri a halőr féle gyomorszorító érzést-mert kitépem a bélést!Szóval vannak jóakaróink,nem kell attól tartani hogy unalmunkban megöregszünk itt,ezen a korábban ok nélkül lenézett oldalon.A magam részéről továbbra sem foglalkozom a nem akvarisztikai célzattal születő minősíthetetlen viselkedéssel..de nem szeretnék hálátlan lenni;).Eljön az idő amikor minden kiderül..és mindenki derül!:D

Több
5 éve 1 hete #16 Írta: szotyika
Mary természetesen ha enyire ragaszkodc hozzá akkor törölek a táblázatbol. Nem tudom hogy mitörtént most veled. Nem ált szándékomban senki hátamögött ügyködni vagy bármi más olyat elkövetni ami nem ide valo, de mivel ennek a táblázatnak a legfőbb célja az hogy minél többen legyünk a táblázatba szebbnél szebb álományt feltüntetve. Természetesen Persze hogy kizárolagos AME a táblázat, de sajnos azt kell hogy tapasztaljam hogy akármenyire is törekszem arra hogy minél több Akvarista vegye igénybe az AM-t.
Mindig valaki mond valamit amin nem sértödök meg de nem esik jól, lehet hogy igaza van de lehet hogy nem. A lényeg innentöl kezdve kizárolagosan Pasaréti Gyula dönt arrol hogy ki és milyen feltételekkel kerül be a táblázatba. Én részemröl szerintem nem követtem el azzal hibát hogy megprobáltam egy a mai világban egy olyan dolgot létrehozni ami összehozza az akvaristákat és olyan halakat és egyébb élőlényeket tudunk igy szerttenni.
Szoljatok ha tévedek :)
Én részemről megpróbálok mindent megtenni a Magyar Akvarisztikáért .

Tommy
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Degec

Több
5 éve 1 hete #17 Írta: szotyika
itennis van gábor

Melléklet:

Fájlnév: uj atalaki...2003.zip
Fájlméret:25 KB

Tommy
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: halőrxxl

Több
5 éve 1 hete #18 Írta: halőrxxl
Ha megtennéd hogy régebbi verzióval is látható legyen Tamás...megköszönném!

Több
5 éve 1 hete #19 Írta: Degec
Degec válaszolt Válasz: Díszhaltáblázat tenyésztők részére:
maskor lehetne mellozni az ekezeteket a file nevekben, csak egy javaslat.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: szotyika

Több
5 éve 1 hete #20 Írta: halivadek
halivadek válaszolt Válasz: Díszhaltáblázat tenyésztők részére:
woww tényleg sokkal jobb mint az előző, átlátható és nem kell annyit scrollozni :)

Moderátorok: Koka
Oldalmegjelenítési idő: 0.526 másodperc
Bejelentkezés
Legutóbbi fórumbejegyzések
    • Az akvárium szûrése
    • A lebegtetett vagy bugyogtatott homokszűrésről szintén érdekelne a tapasztalatok! Méretezésekkel, kialakításokkal ,hatékonysággal...
    • 21 órája 54 perce
    • AM Nyomtatott kiadás
    • Bocs, a múltkor elfeleljtettem rákérdezni, de most beszéltem Pasával, hetekkel ezelőtt feladta a megadott ózdi címre... Lehet, hogy már ott...
    • 3 hete 4 napja