18 november 2017

Japános Aquadesign Kurzus

• peters
  • peters profilkép COM_KUNENA_TOPIC_AUTHOR
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 5 hónapja #1 Írta: peters
peters létrehozta Japános Aquadesign Kurzus
Folytatódik a nagysikerű előadássorozat!

Czéher György: Japános akvarisztika - Aquadesign Amano kurzusa folytatódik, következő előadás június 11-én!
(júliús 9-től augusztus közepéig szünet, a további előadásokról később)

A nyárig tervezett tematika a következő:
1., Az Iwagumi stílus eredete és szellemi háttere (máj. 7. 19-21óráig)
2., Iwagumi gyakorlat Szanzon csoport térviszonyai (máj. 14. 19-21óráig)
3., Szuiszeki előadás (Katona Ervin Nemzeti bonsai- és suisekimester); Főkövek (máj. 21. 19-21óráig)
4., Iwagumi gyakorlat: Főkövek és melléjük rendelhető kövek (gyakorlás a kurzus résztvevőinek saját köveivel) (máj. 28. 19-21óráig)
5., Iwagumi stílusú akváriumok közös értékelése az eddig tanultak alapján (jún. 4. 19-21óráig)

6., A Ryuboku stílus eredete és szellemi-, ökológiai háttere (jún. 11. 19-21óráig)
7., Ryuboku gyakorlat: a faelemek elrendezése (jún. 18. 19-21óráig)
8., Ryuboku gyakorlat: a faelemekre növesztett növények (jún. 25. 19-21óráig)
9., A Mizube stílus eredete és szellemi-, ökológiai háttere (júl. 2. 19-21óráig)
10., Mizube berendezési fogások gyakorlása 1 (júl. 9. 19-21óráig)

A bérlet (ősszel folytatódik) és az alkalmi jegyek ára a következőképpen alakul:
Egy alkalom ára: 1.500. – Ft
10 alkalmas bérlet ára: 10.000. – Ft
20 alkalmas bérlet ára: 15.000. – Ft

AME tagoknak 10% kedvezmény!

A kurzus előadásainak segédeszközei a bérletes résztvevők létszámára lesznek tervezve, így az alkalmi látogatók többnyire csak nézőként lehetnek majd jelen!

(Kivéve, ha előre másként nem egyeztetnek Czéher Gyurival: +36 70 418 3259, vagy e-mailben: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.)

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Moderátorok: petersKoka
Oldalmegjelenítési idő: 0.232 másodperc
Bejelentkezés
Legutóbbi fórumbejegyzések
    • AM Nyomtatott kiadás
    • Bocs, a múltkor elfeleljtettem rákérdezni, de most beszéltem Pasával, hetekkel ezelőtt feladta a megadott ózdi címre... Lehet, hogy már ott...
    • 3 hete 3 napja