23 november 2017

Kávézó

Több
4 éve 10 hónapja #481 Írta: Mátéfi
Mátéfi válaszolt Válasz: Kávézó
Smiley kobra

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
4 éve 10 hónapja #482 Írta: Mátéfi
Már több mint egymillió hal használta Európa legnagyobb "hallépcsőjét" az Elba folyón:

http://www.news.de/vermischtes/855379839/eine-million-fische-schwimmen-ueber-treppe-elbaufwaerts/1/

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
4 éve 10 hónapja - 4 éve 10 hónapja #483 Írta: Mátéfi
úgy tűnik, hogy nem nagyon engedi feltölteni a többi videó hivatkozást...sajnálom. Valami gáz van,,,,,, mert így jártam a webajánlóban is az előbb.
Utolsó szerkesztés: 4 éve 10 hónapja Írta: Mátéfi.

Több
4 éve 10 hónapja #484 Írta: Mátéfi
Mátéfi létrehozta Kávézó
Egyik topicba sem sorolható kötetlen beszélgetések, témák, melyekről az akvaristák is szívesen csevegnek egy jó forró és illatos kávé mellett.

Indítok:

GMO vitaest

!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: halőrxxl, mmccannon

Moderátorok: Koka
Oldalmegjelenítési idő: 0.234 másodperc
Bejelentkezés
Legutóbbi fórumbejegyzések
    • Az akvárium szûrése
    • A lebegtetett vagy bugyogtatott homokszűrésről szintén érdekelne a tapasztalatok! Méretezésekkel, kialakításokkal ,hatékonysággal...
    • 3 napja 23 órája
    • AM Nyomtatott kiadás
    • Bocs, a múltkor elfeleljtettem rákérdezni, de most beszéltem Pasával, hetekkel ezelőtt feladta a megadott ózdi címre... Lehet, hogy már ott...
    • 4 hete 23 órája