Akvarisztikatörténet

Több
13 éve 7 hónapja #21 Írta: halőrxxl
halőrxxl válaszolt Válasz: Akvarisztikatörténet témában
Végül is mindkét hobbihoz kell a türelem-meg mivel nagy vonalakban "egyívásúak vagyunk" nyilván rásegít hogy anno a 70'-80'-as években nagy respektje volt a bélyeggyűjtésnek is.Akkor még volt erre ideje a hétköznapi embernek is....
Tényleg....megnézem már valóban a rég fiókban heverő albumjaimat!Kíváncsi vagyok voltak-e halas bélyegeim,de már most a fejem teszem rá!;)
T.:Gábor

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
13 éve 7 hónapja #22 Írta: branco
branco válaszolt Válasz: Akvarisztikatörténet témában
Az akvaristák egyben filatelisták is?:) Nekem is megvan mindkét sorozat.
A '62-es nekem jobban tetszik, de az akvarisztika akkori népszerüségét jelzi, hogy két sorozatot is kiadtak viszonylag rövid időn belül.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: halőrxxl

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
13 éve 7 hónapja #23 Írta: halőrxxl
halőrxxl válaszolt Válasz: Akvarisztikatörténet témában
Jó volt az is...:)
Saját gyűjteményed?
T.:Gábor

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
13 éve 7 hónapja #24 Írta: Mátéfi
Mátéfi válaszolt Válasz: Akvarisztikatörténet témában
hát a fenti post nem volt igazán sikeres, ezért megpróbálok egy másikat

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: branco, halőrxxl, szotyika, mark24

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
13 éve 7 hónapja - 13 éve 7 hónapja #25 Írta: Mátéfi
Mátéfi válaszolt Válasz: Akvarisztikatörténet témában
Akkor folytatom...

http://stamps.livingat.org/images/Threadfin_rainbowfish_Magyar_Hungary_stamp_fish_Posta_2_Ft_1987_Varga_Pal_Iriatherina_werneri.560.0xb131a487dea33d4.DSC_4784.jpg.aspx
Last edit: 13 éve 7 hónapja by Mátéfi.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: halőrxxl

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
13 éve 8 hónapja #26 Írta: halőrxxl
halőrxxl válaszolt Válasz: Akvarisztikatörténet témában
Inspiráltál hogy megnézzem saját bélyeggyűjteményem...most már nem a lányoknak fogom mutogatni!;)
T.:Gábor

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
13 éve 8 hónapja #27 Írta: Mátéfi
Mátéfi válaszolt Válasz: Akvarisztikatörténet témában
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: branco, halőrxxl, mmccannon, szotyika, mark24

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
19 éve 3 hónapja #28 Írta: aquad
aquad válaszolt Re: Akvarisztikatörténet témában
Bár nem a kezdetekrõl szól, de íme egy cikk, amibõk kiderül, hogy igenis, már régóta vannak, soha el nem pusztuló, etetést, vízcserét nem igénylõ akváriumi élõlények.
www.freeweb.hu/aquad/modules.php?name=tortenet&file=Blascka

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

  • sakran
  • COM_KUNENA_TOPIC_AUTHOR
  • Nem elérhető
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
Több
19 éve 3 hónapja #29 Írta: sakran
sakran létrehozta Akvarisztikatörténet témát
Mikortól is tartanak az emberek diszhalakat? Mikortól beszélhetünk modern akvarisztikáról?
A Magyar és a nemzetközi akvarisztika történetérõl olvashatsz és kérdezhetsz ebben a fórumban.

www.akvariummagazin.hu//index.php?option...ory&id=63&Itemid=118
A témához kapcsolódó cikkek a magazinban.

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Oldalmegjelenítési idő: 0.124 másodperc