24 november 2017

Akikre büszkék vagyunk II. - Nagy Béla előadása az AKA konferencián

Több
4 éve 4 hónapja #1 Írta: toist
toist válaszolt Válasz: Akikre büszkék vagyunk II. - Nagy Béla előadása az AKA konferencián
Az egyik Akvarista Napok rendezvényen volt szerencsém meghallgatni egy előadást Bélától Nothobranchiusok témakörben, azóta is biztos vagyok benne, hogy egyszer nevelnem és szaporítanom kell valamelyik gyönyörű faj néhány példányát.
Az általa bemutatott gyönyörű halakra, vidékekre és a részletes információkban tükröződő alaposságra visszaemlékezve nem is csodálom, hogy az ikrázó fogaspontyokkal foglalkozó legnagyobb szervezet is felkérte előadónak... Béla igazi fanatikus, a szó legjobb értelmében, további sok sikert és sok, eddig ismeretlen afrikai pocsolyát kívánok neki! :)

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
4 éve 4 hónapja #2 Írta: mark24
mark24 válaszolt Válasz: Akikre büszkék vagyunk II. - Nagy Béla előadása az AKA konferencián
Gratulálok!
Valóban kimagasló teljesítmény, amit elért, pláne büszkék lehetünk, hogy kishazánkból került ki a killiknek egy ilyen profi szakértője!
További sok sikert kívánok a munkásságához! És szerintem sokan várunk még kitűnő útleírásokat a magazin hasábjain, akárcsak leírást néhány pompás Nothobranchiusról!

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
4 éve 4 hónapja #3 Írta: halőrxxl
halőrxxl válaszolt Akikre büszkék vagyunk II. - Nagy Béla előadása az AKA konferencián
Az Akvárium Magazinban sokszor fellapozom az írásait...a legigazibb "terepszagú" írások amit csak olvashatok!
További sikereket önnek-nekünk pedig még több cikket öntől!
T.:Gábor

Több
4 éve 4 hónapja #4 Írta: Mátéfi
Mátéfi válaszolt Válasz: Akikre büszkék vagyunk II. - Nagy Béla előadása az AKA konferencián
Nagy Béla gratulálok! Igazán öröm ilyeneket olvasni.

Több
4 éve 4 hónapja #5 Írta: peters
peters létrehozta Akikre büszkék vagyunk II. - Nagy Béla előadása az AKA konferencián

Nagy Béla az Akvárium Magazin -és még a világ számos akvarisztikai folyóiratának- állandó szerzője, az AKA (American Killifish Association) 52. konferenciáján -az USA-beli Portlandban- tartott előadást! Az eseményről álljon itt Nagy Béla beszámolója!

Bővebben...

Moderátorok: Koka
Oldalmegjelenítési idő: 0.145 másodperc
Bejelentkezés
Legutóbbi fórumbejegyzések
    • Az akvárium szûrése
    • A lebegtetett vagy bugyogtatott homokszűrésről szintén érdekelne a tapasztalatok! Méretezésekkel, kialakításokkal ,hatékonysággal...
    • 4 napja 11 órája
    • AM Nyomtatott kiadás
    • Bocs, a múltkor elfeleljtettem rákérdezni, de most beszéltem Pasával, hetekkel ezelőtt feladta a megadott ózdi címre... Lehet, hogy már ott...
    • 4 hete 1 napja