18 november 2017

Bemutatkozik a KLG Goodeid Projekt

Több
4 éve 1 hónapja #1 Írta: halőrxxl
halőrxxl válaszolt Válasz: Bemutatkozik a KLG Goodeid Projekt
Így igaz-és én még tovább is gondolom:régen a magazinban feltették azt a kérdést,hogy"hol vannak a katonák?"
Visszakérdeznék:hol vannak a vezérek???Hol vagytok régi nagy elevenszülősök,merre kóricáltok?Gyertek és tapasztalataitokkal segítsétek a dolgokat,vagy egyszerűen csak jelezzetek vissza...
Valami nagyon-nagyon szerény mérettel én is beszállok a goodik tartásába-lehet hogy utódaim is lesznek?És még valami:a fiatalembernek gratulálok,Köck úrnak ismeretlenül is köszönetet mondok...."helyzetbe hoz" minket magyar akvaristákat!
T.:Gábor
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mark24

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
4 éve 1 hónapja #2 Írta: Mátéfi
Mátéfi válaszolt Válasz: Bemutatkozik a KLG Goodeid Projekt
Gratulálok Márknak, és a többi érintett személynek. Kérem szépen ilyenekre van szüksége a Magyar Akvarisztikának. Sok sikert a projektben, és kívánom, hogy egyre többen csatlakozzanak a munkához.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: szotyika, mark24

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
4 éve 1 hónapja #3 Írta: peters
peters létrehozta Bemutatkozik a KLG Goodeid Projekt

KLG Goodeid Projekt – ha e név nem cseng ismerősen sokaknak, semmi baj! Most alkalom nyílik arra, hogy az alig pár hete útjára indult programot ország-világ megismerhesse!

Bővebben...

Moderátorok: Koka
Oldalmegjelenítési idő: 0.136 másodperc
Bejelentkezés
Legutóbbi fórumbejegyzések
    • AM Nyomtatott kiadás
    • Bocs, a múltkor elfeleljtettem rákérdezni, de most beszéltem Pasával, hetekkel ezelőtt feladta a megadott ózdi címre... Lehet, hogy már ott...
    • 3 hete 2 napja