20 november 2017

TerraPlaza december 8-án

Több
3 éve 11 hónapja #1 Írta: xtravers
xtravers válaszolt TerraPlaza december 8-án
Üdv. csubi1980!

Akkor minden OK ! Köszi, TP elég jó volt, csak sajnos
az eddigi TP-khez képest viszonylag kevés volt az "igazi"
akvarista:( Bármi kérdésed vagy gondolatod van, nyugodtan keress vagy írj magánban!
Üdv. K.L.
p.s. sok örömet a ramikban!

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
3 éve 11 hónapja #2 Írta: csubi1980
csubi1980 válaszolt TerraPlaza december 8-án
xtravers köszi a ramikat, estére szépen beszínesedtek, nagyon értelmes kis halacskák. Örülök, hogy szántál rám egy kis időt, hogy beszélgessünk is, remélem sok halad került jó helyre a Terraplázán :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: saluosi

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
3 éve 11 hónapja #3 Írta: xtravers
Corydoras duplicareusok elkeltek !

Több
3 éve 11 hónapja #4 Írta: csubi1980
Köszönöm előre is!

Több
3 éve 11 hónapja #5 Írta: xtravers
Eladásra kínálom - de nem bármiáron! -
a következő,ivarérett,
folyamatosan szaporodó, nálam felnőtt, következő tenyészhalakat,
melyeket a legjobb ajánlatot tevő viheti el !!!
A TP-n , vagy azon kívül is átvehetők
(megbeszélés szerint) :

10 db Corydoras panda
10 db Corydoras duplicareus
9 db Corydoras similis

Ezen csapatokra ajánlatot az info@lalihaloda címre várok !!!

Több
3 éve 11 hónapja #6 Írta: xtravers
xtravers válaszolt Válasz: TerraPlaza december 8-án
Ok! Viszem az egy pár fiatal ramit, és vigyázok rájuk:)
Üdv. K.L.

Több
3 éve 11 hónapja #7 Írta: csubi1980
Szia, akkor megtennéd, hogy egy szép párt félretennél nekem, 10-11 között megkereslek majd, arra van lehetőség, hogy ott kifizetem és amíg körbe nézelődök ott maradjanak, és mikor végzek elvigyem őket?
De kifizetem őket előre, csak nem akarom szétstresszelni azzal, hogy még ott hurcolászom őket 1-2 órát.

Több
3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #8 Írta: xtravers
xtravers válaszolt Válasz: TerraPlaza december 8-án
Üdv. csubi1980 !Ok ! Viszek fel a TP-re néhány párat, magyar tenyészet, fiatal párok, nagyon megbízható helyről! Átvehető a LALIHALODA asztalánál ! Ha van egyéb kérésed vagy kérdésed, a honlapon találsz elérhetőségeket!
Egyébként ma felteszem a a www.lalihaloda.hu oldalra a listát, amit viszek, de valószínűleg ide is, konkrét árakat még nem tudok, de mindig igyekszem korrekt, elfogadható árakkal és jó minőséggel szolgálni !
Utolsó szerkesztés: 3 éve 11 hónapja Írta: xtravers.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: halőrxxl

Több
3 éve 11 hónapja #9 Írta: csubi1980
Szia!

Xtravers, nekem egy pár kellene. Lehetőleg fiatalok, mert ahogy olvasom ők jobban bírják az új akváriumhoz való szoktatást. Amúgy hazai halak, saját tenyészet? Terraplázán megoldható az átvétel, vagy ha nem leszel ott akkor Pesten hol, mikor? Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre kérlek irj egy tel. számot és megbeszéljük, amit esetleg itt nem tudunk.

Több
3 éve 11 hónapja #10 Írta: xtravers
Üdv.
Csubi1980-nak!
Ha kell rami (nem kék, de szép fátyolos), üzenj vagy írd meg ide, mennyi kell.

Több
3 éve 11 hónapja #11 Írta: Takker
Takker válaszolt TerraPlaza december 8-án
Sziasztok!

Ha valaki grindál oltást,hozna nekem azt megköszönném,vagy akár meg is vásárolnám.
Üdv:Takker

Több
3 éve 11 hónapja #12 Írta: mark24
mark24 válaszolt Válasz: TerraPlaza december 8-án
Szerintem abból leginkább electric blue fordul elő, pláne a külföldi árusoknál. Apistogrammákból nagyobb kínálat szokott lenni, 4-5 fajt mindig látni szoktam.

Több
3 éve 11 hónapja #13 Írta: csubi1980
Ejj, az kár, hát amiket látok kereskedésekben, félig halott egyedek voltak, sok már csak feküdt az aljzathoz közel. Ramikat látok azért néha szépeket, azokat szoktak kihozni?

Több
3 éve 11 hónapja #14 Írta: toist
toist válaszolt Válasz: TerraPlaza december 8-án
Kissé keres-kínál jelleggel én is hozzászólnék, mivel ilyen halakat asztalra nem szoktak kirakni: minőségi "versenyguppi" törzsből szeretnék egyedeket venni (hímet/hímeket és nőstényt/nőstényeket egyaránt, természetesen), leginkább kerek farkú galaxy érdekelne, de első körben örömmel fogadok minden ajánlatot, különösen kerek farkú jószágokat keresek - előnyben nem full rot és nem fekete/kékes fekete (panda, blue moscow stb).

Ugyanitt néhány saját nevelésű mézgurámi (Trichogaster chuna), csapvizes pettyes indiai tarkasügér (Etroplus maculatus) és több anci (Acnistrus sp), black bar endler (Poecilia wingei "black bar") átigazolható és átvehető a TP-n, egyesületi tagokkal szívesen cserélek is vagy megegyezünk valamilyen kellően alacsony árban!

Csubi! Törpe gurámikat szoktam látni, de olyat, aki tenyészti még nem nagyon láttam kint (kereskedők szoktak kihozni), elég változó minőségűek szoktak emiatt lenni.

Több
3 éve 11 hónapja #15 Írta: csubi1980
Valaki hoz ki ramikat vagy törpe gurámit esetleg? Vagy szokott lenni a terraplázán valamelyik?

Több
3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #16 Írta: Pasa
Pasa válaszolt Válasz: TerraPlaza december 8-án
Az alábbi halakból rendelhető a TerraPlaza-ra:

Poecilia wingei tiger endler tigris 300
Poecilia wingei japan blue endler japán kék 300
Poecilia wingei gold endler arany 300
Poecilia reticulata alul kardos vadguppi alul kardos 300
Poecilia reticulata El Salto vadguppi narancs 300
Poecilopsis prolifica feketecsíkos fogaspontyocska 300
Poecilia reticulata japánkék duplakardos 600
Poecilia reticulata kobra 600
Poecilia reticulata moszkva kék 600
Poecilia reticulata red grass 600
Alfaro cultratus késfarkú elevenszülő hal 300
Limia vittata kubai límia 250
Heterandria formosa Gold törpe fogasponty arany 400
Hyphessobrycon nigricinctus perui császárlazac 400
Hemigrammus filamentosus Főnix lazac 400
Hyphessobrycon herbertaxelrodi fekete neonhal 150
Hyphessobrycon flammeus lángvörös pontylazac 150
Megalamphodus roseus sárga fantomlazac 250
Hyphessobrycon takasei kávélazac 300
Paracheirodon innesi neonhal 120
Megalamphodus megalopterus fekete fantomlazac 160
Orizias woworae rizshal 300
Puntius tetrazona szumátrai díszmárna 150
Puntius tetrazona Green zöld (moha) szumátrai díszmárna 200
Epiplatis dageti vöröstorkú díszcsuka 300
Red Cherry garnéla vörös 100
Trigonostigma heteromorpha ékfoltos razbóra 150
Tanichthys albonubes kolibrihal 150
Corydoras aeneus aranysávos páncélosharcsa 150
Corydoras panda pandaharcsa 300
Corydoras trilineatus háromsávos páncélosharcsa 250
Corydoras pygmaeus törpe páncélosharcsa 250
Corydoras duplicareus aranyfoltos páncélosharcsa 800
Corydoras similis Viola páncélosharcsa 600
Apistogramma Inka 1000
Apistogramma Vielfleck 1800
Apistogramma cacatuoides 500
Apistogramma elisabethae 3000
Apistogramma Mendezi 2700
Apistogramma Barbarosa 1800
Apistogramma Daymondface 2100
Apistogramma wilhelmi 3000
LDA-16 algaevő hal 4 cm 400
Utolsó szerkesztés: 3 éve 11 hónapja Írta: peters.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: szotyika, mark24

Több
3 éve 11 hónapja #17 Írta: peters
peters létrehozta TerraPlaza december 8-án

Vasárnap reggel nyit az idei utolsó, sorrendben a 12. TerraPlaza, természetesen az AME-vel és a Magazinnal a fedélzeten. Ott találkozunk!

Bővebben...

Moderátorok: Koka
Oldalmegjelenítési idő: 0.228 másodperc
Bejelentkezés
Legutóbbi fórumbejegyzések
    • Az akvárium szûrése
    • A lebegtetett vagy bugyogtatott homokszűrésről szintén érdekelne a tapasztalatok! Méretezésekkel, kialakításokkal ,hatékonysággal...
    • 21 órája 54 perce
    • AM Nyomtatott kiadás
    • Bocs, a múltkor elfeleljtettem rákérdezni, de most beszéltem Pasával, hetekkel ezelőtt feladta a megadott ózdi címre... Lehet, hogy már ott...
    • 3 hete 4 napja