20 november 2017

A 96. szám tartalmából

Több
3 éve 6 hónapja #1 Írta: halőrxxl
halőrxxl válaszolt A 96. szám tartalmából
Oltári figyelmetlen és felületes vagyok...de hiszen már a tartalomjegyzékben is megtalálhattam volna még egy olyan témát amiért minimum a fele véremet adnám!!
Levél a vízben...istenem hát cikk lesz ismét a témában??? Nem jutok szóhoz,főleg ha arra is bátorságot gyűjtök hogy végigolvassam e kis "beharangozót"!
Azt gondolom-most még csak a tartalomjegyzéket olvasva-hogy minden idők legkomolyabb tartalmú magazinja lesz ez is!A folytatásos bibliánk újabb tagját megint nagyon várom, a postaládánk zárját ellenőriztem:abban a pillanatban olajozottan tudom nyitni ahogy benne Akvárium Magazint sejtek..olyan jó hogy van egy saját akvarisztikai magazinunk!
T.:Gábor

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
3 éve 6 hónapja #2 Írta: halőrxxl
halőrxxl válaszolt Válasz: A 96. szám tartalmából
Én türelemmel várom mint szoktam is-utána viszont habzsolom az infókat!
Az adózással foglalkozó cikknek nagyon örülök, tisztába kell kerülnie végre a hobbinak azzal hogy mi vonatkozik ránk! Mi mindent be szeretnénk és akarunk tartani, de eddig azt se tudtuk mi az amit be kellene tartanunk...
Kiemelkedő szerepet vállaltál mint elnökünk, és mint magánember is- nyilvánosan megköszönöm ezért neked, és a témában fáradozó szakértőknek is! De ugyanakkor a fórumtársaimnak is hálás vagyok hogy a témát nem hagyták nyugodni, és ha kisebb-nagyobb szünetekkel is de visszatértünk rá mindig!
Reményemet fejezem ki hogy hobbink művelőiben tudatosul e cikk fontossága- nem kisebb a tét mint a kis eladásaink, a börzézésünk, és a mikroméretű "bizniszelgetéseink" jövője. Bennem mindig feszültséget keltett ha akár csak pár forint bevételem is lett..most munkátoknak köszönhetően megtudom/megtudjuk hogy mit és hogyan kell tennünk azért hogy ez legális is legyen.
Nagyon várom a magazin megjelenését-már a tartalomjegyzék is igen élvezetes újabb lapot jelent, de én azt sejtem hogy ez a cikk teszi fel a koronát számomra a 96.számnál!
Köszönöm, köszönjük...várom-és remélem ezt a számot minden eddiginél jobban várják a többiek is!
Szeretnék még nagyobb érdeklődést generálni- ezért ezt a párbeszédünket maradéktalan formában megjelentetem a FB idővonalamon,és abban a csoportban ahol mostanság egy igen nyitott és jó kedélyű társasággal találkoztam! :)
Mesterünk:köszönjük nektek...a TP-n találkozunk!

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
3 éve 6 hónapja #3 Írta: Pasa
Pasa válaszolt Válasz: A 96. szám tartalmából
Szerintem sokan vannak így, mivel a hobbi adózására vonatkozó -érthetően megfogalmazott- jogszabályokat tartalmazza.
Évek óta kérdéses, hogy a hobbi díszhaltartás „melléktermékének” tekinthető szaporulat, növényfelesleg, esetleg tenyésztett haleleség értékesítésére milyen adózási szabályokat kell irányadónak tekinteni.
A terrarisztikai hobbira is ezt kell figyelembe venni!
Akikkel találkozok a hétvégén, azoknak oda is tudom adni, de postázni csak a következő héten fogom.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: halőrxxl, szotyika, saluosi

Több
3 éve 6 hónapja #4 Írta: halőrxxl
halőrxxl válaszolt Válasz: A 96. szám tartalmából
Alig várom..:)

Több
3 éve 6 hónapja #5 Írta: peters
peters létrehozta A 96. szám tartalmából

Még a héten a boltokba kerül az Akvárium Magazin 96. száma. Keressétek a nagyobb újságárusoknál és a jobb díszhal-kereskedésekben!

Bővebben...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: halőrxxl

Moderátorok: Koka
Oldalmegjelenítési idő: 0.166 másodperc
Bejelentkezés
Legutóbbi fórumbejegyzések
    • Az akvárium szûrése
    • A lebegtetett vagy bugyogtatott homokszűrésről szintén érdekelne a tapasztalatok! Méretezésekkel, kialakításokkal ,hatékonysággal...
    • 23 órája 15 perce
    • AM Nyomtatott kiadás
    • Bocs, a múltkor elfeleljtettem rákérdezni, de most beszéltem Pasával, hetekkel ezelőtt feladta a megadott ózdi címre... Lehet, hogy már ott...
    • 3 hete 4 napja