19 november 2017

Március 14: tenyészetlátogatás Szankon

Több
2 éve 7 hónapja #1 Írta: toist
toist válaszolt Válasz: Március 14: tenyészetlátogatás Szankon
Pár igen gyenge képet felraktam (sajnos az öreg fotómasinám kezd egyre betegebb lenni), sok képet nem csináltam, inkább élményeket gyűjtöttem - azokat viszont nagyon bőségesen :), a néhány képet itt megtaláljátok
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: halőrxxl, Atis84, Robotpilóta

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
2 éve 8 hónapja #2 Írta: grof
grof válaszolt Válasz: Március 14: tenyészetlátogatás Szankon
Debrecenből és környékéről keresek útitársakat a tenyészetlátogatásra. Kérem privátban jelentkezni.

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
2 éve 8 hónapja #3 Írta: halőrxxl
halőrxxl válaszolt Március 14: tenyészetlátogatás Szankon
Érezzétek jól magatokat, készítsetek minél több fotót az itthon maradóknak!
T.:Gábor

Több
2 éve 8 hónapja #4 Írta: toist
toist létrehozta Március 14: tenyészetlátogatás Szankon

Az Akvaristák Magyarországi Egyesülete szervezésében 2015. március 14-én, szombaton, Szankra látogatunk Hajdú Imre díszhaltenyésztőhöz, ahol vendéglátónk körbevezet minket hatalmas (200mfeletti) tenyészetében.

Bővebben...

Moderátorok: Koka
Oldalmegjelenítési idő: 0.140 másodperc
Bejelentkezés
Legutóbbi fórumbejegyzések
    • Az akvárium szûrése
    • A lebegtetett vagy bugyogtatott homokszűrésről szintén érdekelne a tapasztalatok! Méretezésekkel, kialakításokkal ,hatékonysággal...
    • 5 órája 47 perce
    • AM Nyomtatott kiadás
    • Bocs, a múltkor elfeleljtettem rákérdezni, de most beszéltem Pasával, hetekkel ezelőtt feladta a megadott ózdi címre... Lehet, hogy már ott...
    • 3 hete 4 napja