23 november 2017

Az Akvárium Magazin 24 éve

Több
2 éve 5 hónapja #1 Írta: Satti
Satti válaszolt Főszerkesztői jegyzet - Az Akvárium Magazin 24 éve
Üdv!
2009 ben újraindítottam ezt a csodálatos hobbit,a megvásárolt akváriumom mellé beszereztem a magazint. Nagy örömmel lapozgattam,hogy egy igényes,nagyszerű lapról van szó,amihez csak gratulálni tudok,és kívánom hogy tartson ki ebben a "mindent megnézek a neten" világban.Személy szerint én elrakom a magazinokat,későbbiekben újra és újra előveszem ,lapozgatom. Ezzel szerintem nem vagyok egyedül. :)
Ezúton szeretném megköszönni,hogy itt lehetek,és befogadtok!
Tisztelettel: Soltész Attila
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: halőrxxl, szotyika

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
2 éve 6 hónapja #2 Írta: peters
peters létrehozta Az Akvárium Magazin 24 éve

Az Akvárium Magazin most megjelent 100. számának főszerkesztői jegyzetét kivételesen megjelentetjük itt a honlapon is. 24 év története néhány mondatban összefoglalva.

Bővebben...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: branco, halőrxxl, szotyika, Gabor77

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Moderátorok: Koka
Oldalmegjelenítési idő: 0.127 másodperc
Bejelentkezés
Legutóbbi fórumbejegyzések
    • Az akvárium szûrése
    • A lebegtetett vagy bugyogtatott homokszűrésről szintén érdekelne a tapasztalatok! Méretezésekkel, kialakításokkal ,hatékonysággal...
    • 3 napja 23 órája
    • AM Nyomtatott kiadás
    • Bocs, a múltkor elfeleljtettem rákérdezni, de most beszéltem Pasával, hetekkel ezelőtt feladta a megadott ózdi címre... Lehet, hogy már ott...
    • 4 hete 22 órája