24 november 2017

Interzoo 2012 - Első nap

Több
5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #1 Írta: mmccannon
mmccannon válaszolt Válasz: Interzoo 2012 - Első nap
Szép volt, jó volt, de baromi nagy és fárasztó.

Az első napon - mint a mérgezett egerek - ahányan voltunk (9 fős kontingens) annyi felé széledtünk szét.
A cél: bejárni, és feltérképezni az esetleges "célpontokat". :evil:
A végeredmény: célpontok bemérve, lábak térdig elkopva. :blink:

A második nap - az előzőhöz képest - öt órai teadélután volt. :) Ki-ki odament a célpontjához, és szóba eleggyedett vele, ill. lefényképezte az érdekességeket.

A fentiek nem tűnnek nagy dolognak, de ha figyelembe vesszük a kiállítás (bocsánat, de a hitelesség kedvéért kénytelen vagyok leírni) bazi nagy területét - Peterstől már megtudhattátok, hogy meghaladta a 100 000 négyzetmétert -, tiszteletreméltő teljesítmény 2 nap alatt.

A hangulat szuper volt, leszámítva az elindulás előtti perceket, amikoris rájöttem, hogy a fényképezőgépemet otthon hagytam. :blush:

Szvsz, reszkess Interzoo, mert két év múlva megint megyünk!

Mary
Utolsó szerkesztés: 5 éve 6 hónapja Írta: mmccannon.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: halőrxxl

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
5 éve 6 hónapja #2 Írta: halőrxxl
halőrxxl válaszolt Válasz: Interzoo 2012 - Első nap
Ez hihetetlen gesztus...nagyon szépen köszönöm én is a képeket-videót!:)
Érezzétek a legjobban magatokat,töltődjetek föl infókkal-aztán sok sikert mindenben!
Tisztelettel:Gábor

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
5 éve 6 hónapja #3 Írta: szotyika
szotyika válaszolt Interzoo 2012 - Első nap
tetszik a videó mókás nagyon , már várom a a következő beszámolót.

Tommy

Több
5 éve 6 hónapja #4 Írta: peters
peters létrehozta Interzoo 2012 - Első nap

Szerkesztőségünk kis csapata megérkezett az Intezoora. Terveink szerint minden nap készítünk nektek egy napi beszámolót.

Bővebben...

Moderátorok: Koka
Oldalmegjelenítési idő: 0.164 másodperc
Bejelentkezés
Legutóbbi fórumbejegyzések
    • Az akvárium szûrése
    • A lebegtetett vagy bugyogtatott homokszűrésről szintén érdekelne a tapasztalatok! Méretezésekkel, kialakításokkal ,hatékonysággal...
    • 4 napja 11 órája
    • AM Nyomtatott kiadás
    • Bocs, a múltkor elfeleljtettem rákérdezni, de most beszéltem Pasával, hetekkel ezelőtt feladta a megadott ózdi címre... Lehet, hogy már ott...
    • 4 hete 1 napja