24 november 2017

Megjelent a 88. szám

Több
5 éve 6 hónapja #1 Írta: halőrxxl
halőrxxl válaszolt Válasz: Megjelent a 88. szám
Barkácsrovat....hmmm!:)
Visszatérhetne az általam olyannyira kedvelt megoldások prezentálásának lehetősége..és aztán a véleményeinket,további ahhoz tartozó észrevételeinket itt a fórumon kivesézhetnénk..a szerzővel karöltve!
Kiemelkedő ötletnek találom..bármeddig várok a megvalósításra!
T.:Gábor

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
5 éve 6 hónapja #2 Írta: szotyika
szotyika válaszolt Válasz: Megjelent a 88. szám
a barkácsrovat az engem is nagyon érdekelne, és szerintem minden akvaristát :)

Tommy

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
5 éve 6 hónapja #3 Írta: Mátéfi
Mátéfi válaszolt Válasz: Megjelent a 88. szám
Színvonalas és szép lett!

Javaslat: lehetne esetleg egy állandó barkács (D.I.Y.) rovatnak is helyet szorítani?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mmccannon

Több
5 éve 6 hónapja #4 Írta: peters
peters létrehozta Megjelent a 88. szám

Az Interzoo miatt megkésve, ámde annál nagyobb örömmel ajánljuk az AM 88. számát. Tehát: múlt hét óta a nagyobb újságárusoknál és a jobb díszhalboltokban a lap. Remélem tetszeni fog!

Bővebben...

Moderátorok: Koka
Oldalmegjelenítési idő: 0.149 másodperc
Bejelentkezés
Legutóbbi fórumbejegyzések
    • Az akvárium szûrése
    • A lebegtetett vagy bugyogtatott homokszűrésről szintén érdekelne a tapasztalatok! Méretezésekkel, kialakításokkal ,hatékonysággal...
    • 4 napja 9 órája
    • AM Nyomtatott kiadás
    • Bocs, a múltkor elfeleljtettem rákérdezni, de most beszéltem Pasával, hetekkel ezelőtt feladta a megadott ózdi címre... Lehet, hogy már ott...
    • 4 hete 1 napja