21 november 2017

Egy hosszú hétvége krónikája

Több
5 éve 5 hónapja #1 Írta: halőrxxl
halőrxxl válaszolt Válasz: Egy hosszú hétvége krónikája
Totális off ez a post-om...
Igaz a bevezetőben írt dolog,de a dolog pikantériája az,hogy kedves kollégám Mátéfi megajándékozott a TPG-n pár üveg zakuszkával!Ez egy olyan fantasztikus kaja,mely fenséges ízével belopta magát a családom szívébe..pontosabban a gyomrunkba!
Mindhárom változat egyszerűen mestermű...padlizsános,babos,gombás ízesítésűek!
Nagyon szépen köszönöm neki ezt a nem is sejtett meglepetést,nektek pedig melegen ajánlom hogy tőle kérjetek infót ezzel kapcsolatosan-fantasztikus pirítósra való,éppen ezt reggelizem!
Szóba került a sörpocak-nem venném lelkemre ha drasztikus fogyásnak indulna lelkes csapatunk..pikáns,fantasztikus..kár hogy elfogy,de augusztusban a spájzpolcokon a helyük!
T.:Gábor

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
5 éve 5 hónapja #2 Írta: halőrxxl
Dehogy nem...te a hatalmas szíveddel szállsz ringbe,ahol azonnal el is viszed a pálmát-persze a többiekkel együtt:)!
Számomra igazi érték volt az az egy napocska...legközelebb bízom benne hogy sokkal több időt tudunk együtt tölteni valami jó nyugis helyen.
Csak jelzem:halaid olyan kondiban vannak most is,mint amilyenben nálad voltak:igazán könnyű dolgom van velük.Gratulálok a munkádhoz!

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
5 éve 5 hónapja #3 Írta: pecajoco
pecajoco válaszolt Válasz: Egy hosszú hétvége krónikája
Szerintem én sem leszek dobogós .DDDDD

Több
5 éve 5 hónapja #4 Írta: halőrxxl
:woohoo: :woohoo:
Még várjunk az eredményhirdetéssel,mert képek jönnek!:)
Sörhasam nekem sem lehet..96-óta egyetlen csepp alkoholt sem fogyasztottam:)
Csodás volt..még kicsit rá kell gyúrnom alkarra ha azt akarom olyan legyen mint a T.combod!:D
Isteni volt a hangulat-és igazából ezért mentünk szerintem páran..
Ui.:slusszpoén:tegnap írták össze a melőhelyemen a méreteinket munkásruhához-no comment!:D

Több
5 éve 5 hónapja #5 Írta: Mátéfi
Mátéfi válaszolt Válasz: Egy hosszú hétvége krónikája
Ja...és csak most jutott eszembe, hogy micsoda siker élményben volt részem. Bizonyítást nyert, hogy nem nekem van a legnagyobb sörhasam! Ezt blogban található fotók hitelt érdemlően igazolják.

Több
5 éve 5 hónapja #6 Írta: Mátéfi
Mátéfi válaszolt Válasz: Egy hosszú hétvége krónikája
Hát a képfeltöltéseket illetően nem nagy barát az alkalmazás, és így neked szenvedned kell néhány egyszerű művelet miatt.

Több
5 éve 5 hónapja #7 Írta: mmccannon
mmccannon válaszolt Válasz: Egy hosszú hétvége krónikája
Aranyosak vagytok fiúk, de még nincs is kész a blogom.

Ha minden igaz, Szotyi készít nekem egy "használati útmutató szőke akvaristanők részére" című pamflettet. :laugh:
Hiába, az álló képeket nem veszi be a szerver gyomra, én pedig ebbe nem nyugszom bele.

Már csak azért sem, mert az egyik egy sluszpoen, amin igencsak nagyot fogtok nézni.

Mary

Több
5 éve 5 hónapja #8 Írta: pecajoco
pecajoco válaszolt Egy hosszú hétvége krónikája
Mit mondjak? Eddig az itthon rendezett kiállítások közül ez volt számomra a legjobb.Mindent meg lehetett nézni tülekedés nélkül,kiválóan megszervezve.De ami a legfontosabb hogy személyesen találkoztam azokkal az emberekkel akikkel már rég óta szerettem volna ,de vagy a földrajzi távolság vagy időhiány miatt eddig nem sikerült,ezért köszönet a szervezőknek.Külön köszönet Marynek a fotókért és a beszámolóért.
További jó halazást:pecajoco
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mmccannon

Több
5 éve 5 hónapja - 5 éve 5 hónapja #9 Írta: halőrxxl
Remek volt...azon a hétvégén volt olyan 50 óra amikor közben mindössze 1.5 órát aludtam..és sajnáltam az időt rá!:)Mind hangulatilag,mind pedig a kivitelezés terén felülmúlta azt amire számítottam-igazad van:a baráti-hobbitársi találkozók óriási jók voltak!
Maga a helyszín tényleg szellős,építészetileg is markáns megjelenéssel bíró komplexum...benne kellemesen-bőségesen el lehetett férni,valóban nem volt tumultuózus jelenet-azonban a magam részéről bírtam volna nélkülözni az udvarról behallatszó "dum-dummm"-ot;)
Az AME standon egy szerény kis sarkocskában voltak elhelyezve az igazi csemegék....a számomra legmaradandóbb élményt nyújtó mikroszkóp,és az élő eleségek bemutatója!Ezt a vonalat a továbbiakban még kellene erősíteni,jobban a figyelem középpontjába állítani-bár mint példám mutatja aki keresett,az talált is érdekességet!Itt a standon számomra sosem sejtett igazi jó kollegális szellem,és pontos munka folyt...már-már amolyan "paddock" feelingje volt!:)
Megvallom én főleg a személyes kontaktusok-találkozások megélése miatt vágytam annyira e rendezvényre-de ennél sokkal több sikerült.Az a napom mindörökké belevésődött az emlékeimbe..és tudjátok még hazafelé is olyannyira az emlékek hatása alatt voltam,hogy azt vettem észre hogy csöndesen bezárom a kapunkat itthon 23.53-kor....
Nem titok:gyenge szivem néha ellágyul-élmény volt!Köszönöm mindenkinek a munkáját, a szervezésben betöltött szerepét..meg mindent!Feltöltődtem...
Nem hagyhatom szó nélkül azonban egy tárgy segítségét sem a földrajzi távolság leküzdésében:21 éves Ladám minden gond nélkül,a legkisebb szemrebbenés nélkül rótta útját-és segített a szállításban,utazásban..."Neki" is köszönöm-jutalma a közelgő olajcsere,és futómű reparáláskor fog megnyilvánulni:)!
Még nem tudom hogy legközelebb mikor lesz lehetőségem,de bizton állíthatom:örömmel fogok ismét segédkezni amint csak tehetem!
Tisztelettel,barátsággal:Gábor
Utolsó szerkesztés: 5 éve 5 hónapja Írta: halőrxxl.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mmccannon

Több
5 éve 5 hónapja #10 Írta: mmccannon
mmccannon létrehozta Egy hosszú hétvége krónikája

Egy hosszú hétvége krónikája

Chronicle of a long week-end

Az elmúlt hétvége nagy áttörést hozott az AME, és az Akvárium Magazin életében: átesett a tűzkeresztségen, és részt vett az első TerraPlaza Giganteán (TPG).

Last week-end was a great break-through both for the Hungarian Aquatic Society (AME) and Akvárium Magazin: the very first participation on TerraPlaza Gigantea (TPG) was the batism of fire.

Bővebben...

Mary
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: halőrxxl

Moderátorok: Koka
Oldalmegjelenítési idő: 0.301 másodperc
Bejelentkezés
Legutóbbi fórumbejegyzések
    • Az akvárium szûrése
    • A lebegtetett vagy bugyogtatott homokszűrésről szintén érdekelne a tapasztalatok! Méretezésekkel, kialakításokkal ,hatékonysággal...
    • 1 napja 12 órája
    • AM Nyomtatott kiadás
    • Bocs, a múltkor elfeleljtettem rákérdezni, de most beszéltem Pasával, hetekkel ezelőtt feladta a megadott ózdi címre... Lehet, hogy már ott...
    • 3 hete 5 napja