18 november 2017

Reggeli séta egy kis víz alatti fényképezéssel

Több
5 éve 4 hónapja #21 Írta: mmccannon
mmccannon válaszolt Válasz: Reggeli séta egy kis víz alatti fényképezéssel
Neee, maradjon ott, ahol van. Engem épp ez nyűgöz le, hogy az Ő világukba kukkanthattam be Szotyi jóvoltából.

Valami ehhez hasonlót szeretnék átélni L-es harcsákkal kapcsolatban, de úgy, hogy jómagam is a helyszínen vagyok. Tuti, hogy a boldogságtól elsírnám magamat.

Mary

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
5 éve 4 hónapja #22 Írta: Mátéfi
Mátéfi válaszolt Válasz: Reggeli séta egy kis víz alatti fényképezéssel
Hát bizony, bizony. Olyan szép mintázata van, hogy még akváriumban is megállná a helyét.

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
5 éve 4 hónapja #23 Írta: halőrxxl
halőrxxl válaszolt Válasz: Reggeli séta egy kis víz alatti fényképezéssel
Ez hihetetlen!Szuper köszönet Tamás...főleg a csík izgatta fel nagyon a fantáziám!
Nagyon szépen köszönöm hogy gondoltál rám mialatt készítetted...sőt kifejezetten nekem ajánlod!:)
Csatlakozom a társaink lelkesedéséhez-nagyon ügyes vagy,és ígérem nem kérek tőled víz alatti képeket a menyhal ívásáról!;)
T.:Gábor

Több
5 éve 4 hónapja #24 Írta: mmccannon
Igent mond, le merem fogadni.

Ha nem akkor nem lennék a helyében, amikor legközelebb ellátogatok a Harcsa utcába. B)

Mary

Több
5 éve 4 hónapja #25 Írta: szotyika
szotyika válaszolt Válasz: Reggeli séta egy kis víz alatti fényképezéssel
OO köszönöm mary ;) .
Ha pasa is igent mond rá akkor írhatok egy cikkecskét szépen illusztrálva. Ha érdekli a nagyközönséget is.

Tommy

Több
5 éve 4 hónapja #26 Írta: mmccannon
Szotyika, Te Görög Isten!

A gyengémre tapintottál fantasztikus képeiddel. Ez az igazi biotóp!

No, mostantól kötelező efféle vizuális jutalomfalatkákkal megörvendeztetni bennünket.
Sőt, egy remek cikket ha kanyarítanál a következő lapszámba, az csodás lenne!

Mary

Több
5 éve 4 hónapja #27 Írta: szotyika
szotyika válaszolt Válasz: Reggeli séta egy kis víz alatti fényképezéssel
nagyon köszönöm az elismerő szavaidat, de ha jókor vagy jó helyen csodálatos pillanatokat lehet megörökíteni. A képeket egy alap vízálló fényképezőgéppel készítettem. Mindig is Szerettem úszkálni a halakkal, főleg ha azok megszokják a jelenléted és közel úsznak az emberhez . Sajnos abban igazat kell hogy adjak hogy nem sok ilyen kép készül a magyar halfaunáról, pedig ugyanannyi törődést igényelnének mint trópusi társaik. Sajnos 4 éven keresztül nem volt ebben a csatornában jóformán semmi sem mert állandóan szűrték a vízét az öreg halászok , orvhorgászok .
De idén igen csak befaragtak mert a természet átvette a a vízparton az uralmat és óriási kökény bokrok nőttek ami megakadályozza hogy hozzáférjenek a vízhez, és kirabolják annak tartalmát.

Tommy

Több
5 éve 4 hónapja #28 Írta: Mátéfi
Mátéfi válaszolt Válasz: Reggeli séta egy kis víz alatti fényképezéssel
Tamás, le vagyok nyűgözve. Remek felvételek. Már majdnem olyanok, mint amilyeneket Ivan Mikolji készít.

http://www.aquatic-experts.com/ARTICLE_swimming_with_cichlids.html

Biztatlak, hogy folytasd. Akár még komoly karrier is állhat előtted, hiszen a magyar édesvízi fauna ily módon való feltárása és ábrázolása igencsak szegényes. Javaslom, hogy nézd meg a fenti linken mit csinál a srác. Lenyűgöző.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mmccannon, szotyika

Több
5 éve 4 hónapja #29 Írta: szotyika
szotyika létrehozta Reggeli séta egy kis víz alatti fényképezéssel

Gondoltam viszek fényképezőgépet a reggeli kellemes sétámra. Mivel nem messze tölünk kb 100 méterre van egy kis csatorna gondoltam csinálok egy pár képet róla Gáborunk-nak, mert hát amugyis megigértem neki. S miközben fótózgattam a vizet elfiloztam rajta hogy milenne ha csinálnék pár vízalatti képet is, hisz ugysem jár erre a kutya se, igy ruha ledob kisgatya természetesen maradt és irány a víz. Had ne részletezzem menyire üditően hüvös volt a víz korán reggel. Laughing Na a lényeg a képek beszéljenek helyettem: De  ne várjatok  NG képeket mert nem vagyok profi fótós!

Tommy
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: halőrxxl, Mátéfi, mmccannon

Moderátorok: Koka
Oldalmegjelenítési idő: 0.185 másodperc
Bejelentkezés
Legutóbbi fórumbejegyzések
    • AM Nyomtatott kiadás
    • Bocs, a múltkor elfeleljtettem rákérdezni, de most beszéltem Pasával, hetekkel ezelőtt feladta a megadott ózdi címre... Lehet, hogy már ott...
    • 3 hete 2 napja