21 november 2017

A mexikói axolotl tartása és tenyésztése

Több
8 éve 1 hónapja #21 Írta: Pasa
Pasa válaszolt Válasz: A mexikói axolotl tartása és tenyésztése
például guppikat, mert közben szaporodhatnak is, valamint nem drága.
De tehetsz gyorsabb halakat, mint pl. a dánió, ami szintén olcsó és nehezen tudja elkapni.

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
8 éve 1 hónapja #22 Írta: laruci
laruci válaszolt Válasz: A mexikói axolotl tartása és tenyésztése
Napokban volt bent nála 2 db neon hal. Hiba volt,mert megette öket. Milyen halat tanácsolsz?

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
8 éve 1 hónapja - 8 éve 1 hónapja #23 Írta: Pasa
Ha van elegendő hely, jobban érzik magukat, ha párban vannak.
Halakat is tehetsz melléjük, akkor többet mozognak ők is.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 1 hónapja Írta: Pasa.

Több
8 éve 1 hónapja #24 Írta: laruci
szerintetek kell neki társ? Nem érzi magát egyedül. Egész nap csak "ül" az alján. Nemigen uszikál. Ez normális?

Több
8 éve 2 hónapja #25 Írta: trek
trek válaszolt Válasz: A mexikói axolotl tartása és tenyésztése
Nem a főoldalon van a cikk. Ez a topik egy cikkhez tartozik, mint ahogy a topik legelején is olvasható.
A mexikói axolotl tartása és tenyésztése
Jó olvasást!

Több
8 éve 2 hónapja #26 Írta: laruci
Szia!

Ha a főoldalra gondolsz, attol nem lettem okosabb. Elolvastam. :(

Több
8 éve 2 hónapja #27 Írta: trek
trek válaszolt Válasz: A mexikói axolotl tartása és tenyésztése
laruci:

A cikkben benne vannak a válaszok a kérdéseidre.

Több
8 éve 2 hónapja #28 Írta: laruci
milyen gyakran etessen? Naponta? Hányszor? Igaz az hogy az élö eleségtöl hamarabb megbetegedhetnek? Megfertözödhetnek?

Több
8 éve 2 hónapja #29 Írta: laruci
Sziasztok!

Tegnap a vettem ezt a kis állatot és segitséget szeretnék kérni a tartásához.
Kell valami kö az aljára? Növény? Kell neki társ/partner? Honnan tudom a nemét?

Több
8 éve 3 hónapja #30 Írta: Pasa
Valóban nagy hőmérsékleti határok között tartható, a hideg víz a szaporodásához kell feltétlenül.
Nálam 24-26 °C -ig megy fel a vizük hőmérséklete.

Több
8 éve 3 hónapja #31 Írta: visa
visa válaszolt Válasz: A mexikói axolotl tartása és tenyésztése
hello.két hete vettem egy axolotl-ot.tegnap kiugrott az 35l-es akváriumból. az ütő megállt bennem. te azt írod 14-18 fok a jó hőmérséklet, én akárhogy jegelem a vizet 24 alá nem tudom vinni. te hogy csinálod?
ettől eltekintve jól érzi magát és nincs vele probléma, de érdekelne, hogy mit csinálok rosszul. ahol vette3m azt mondták még 28foknál sincs para, de én nem tudom elhinni, mert nagy a különbség a két érték között.

Több
8 éve 4 hónapja #32 Írta: Moderátor
Moderátor válaszolt Válasz: A mexikói axolotl tartása és tenyésztése
Jelen topik a mexikói axolotl tartásáról és tenyésztéséről szól és nem adás-vételéről. Ez utóbbi helye az AMapró.

Köszönettel
Moderátor

Több
8 éve 6 hónapja #33 Írta: Pasa
Van még néhány 20 cm-es példányom, 1-2 db fehér és 3-4 db szürke. Az áruk 2000.- HUF/db.

Több
8 éve 6 hónapja - 8 éve 4 hónapja #34 Írta: karesz007
karesz007 válaszolt Válasz: A mexikói axolotl tartása és tenyésztése
Hali. Hol lehet beszerezni ezt a gyönyörű állatot? Ha valaki tud segíteni előre is megköszönném. Üdv--karesz007@vipmail.hu:laugh: :laugh:
Utolsó szerkesztés: 8 éve 4 hónapja Írta: trek.

• peters
  • peters profilkép COM_KUNENA_TOPIC_AUTHOR
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 6 hónapja #35 Írta: peters
peters létrehozta A mexikói axolotl tartása és tenyésztése
** Ez a szál tartozik a cikk tartalmához: A mexikói axolotl tartása és tenyésztése **

Moderátorok: Koka
Oldalmegjelenítési idő: 0.263 másodperc
Bejelentkezés
Legutóbbi fórumbejegyzések
    • Az akvárium szûrése
    • A lebegtetett vagy bugyogtatott homokszűrésről szintén érdekelne a tapasztalatok! Méretezésekkel, kialakításokkal ,hatékonysággal...
    • 1 napja 18 órája
    • AM Nyomtatott kiadás
    • Bocs, a múltkor elfeleljtettem rákérdezni, de most beszéltem Pasával, hetekkel ezelőtt feladta a megadott ózdi címre... Lehet, hogy már ott...
    • 3 hete 5 napja