10 december 2018

Webajánló

Több
6 éve 3 hónapja #441 Írta: Mátéfi
Mátéfi válaszolt Válasz: Webajánló

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
6 éve 3 hónapja #442 Írta: halőrxxl
halőrxxl válaszolt Válasz: Webajánló
Ma választ kaptam érdeklődő levelemre az Észak-magyarországi Vízügyi Igazgatóságtól...
Ha érdekel valakit a Víz Keretirányelv hatása a mi fölső Sajónkra,e dokumentumból tájékozódhat:
www.em-vizig.hu/JVK/Sajo_a_Bodvaval_2-2-2.pdf
Az érdekes dolgot a 7.oldalon írja le,mely szerint nem volt alaptalan a gyanúm.Bizony a berentei erőmű fenékgátja nem megfelelő!Lentebb még megtalálhatóak számos múltbéli szennyezések,és mérgezések tudomásunkra jutott adatai,és ebben sajnos ott van a másik nagy halálom:a BVK területén valaha valóban volt számottevő higany probléma.
Már csak reménykedni tudok abban,hogy az évekkel ezelőtti felmérés hatására egyszer értelmes dologra is jut pénz ebben az országban...a fenékgátak mellett megfelelő hallépcsők teremtődnek majdan.
Addig azonban én teszem a kötelességem:védem-óvom a Sajó ránk eső részét,és összes vízállását!:)
T.:Gábor

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
6 éve 3 hónapja #443 Írta: Mátéfi
Szemléltető a beruházás terveiről:

Több
6 éve 3 hónapja #444 Írta: Mátéfi
Ezt is tönkretenné a gát:

Több
6 éve 3 hónapja #445 Írta: Mátéfi
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: szotyika

Több
6 éve 3 hónapja #446 Írta: szotyika
szotyika válaszolt Válasz: Webajánló
3 szor olyan drága mint az arany, de biztos baromi jó lehet

Tommy

Több
6 éve 3 hónapja #447 Írta: Mátéfi
Majd szponzort keresek...

Több
6 éve 3 hónapja #448 Írta: mmccannon
mmccannon válaszolt Válasz: Webajánló
Na Gyulám, akkor marha nagy malacperselyre kell mielőbb szert tenned. :lol:

Mary

Több
6 éve 3 hónapja #449 Írta: Mátéfi
Már tudom mivel fogom hőszigetelni a valamikor elkészülő halodámat:

http://www.origo.hu/techbazis/20120819-urtechnologia-teszi-elegansabba-a-jovo-ruhait-es-gepeit.html

Több
6 éve 3 hónapja #450 Írta: Mátéfi
Mary, és másoknak is....

Van egy bolgár ismerősöm a Facebookon, aki fenomenális képeket készít halakról és akváriumokról. Ő Hristo Hristov, és abban a szerencsés helyzetben vagyunk, hogy van egy remek kétrészes cikke is, amely a halfotózás rejtelmeibe avat be.

Íme:

http://fish-etc.com/knowledge/to-photograph-fish-aquarium
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mmccannon

Több
6 éve 3 hónapja #451 Írta: mmccannon
Szotyikám, akkor kérlek szépen, ne fukarkodj a linkkel. :kiss:

Mary

Több
6 éve 3 hónapja #452 Írta: szotyika
Mátéfi az az Ázsiai vízcsere az nagyon durva. hogy a viharba élik meg stressz nélkül a halak?

Tommy

Több
6 éve 3 hónapja #453 Írta: szotyika
őőő én is megtaláltam a képeit, sőt találtam olyat is ahol több 2200 képe van.:evil: ;)

Tommy

Több
6 éve 3 hónapja #454 Írta: mmccannon
Az elevenszülő fogaspontyok fórumban Szotyika posztolt egy linket nyertes Guppykról.
Szegénykém, mit sem sejtve, hogy lovat tett alám, elkezdtem böngészni a nyertesek egyéb képeit.
Így bukkantam rá egy Harn Sheng nevű fickóra, aki bizony fantasztikus fotókat készített különféle halakról: Harn Shen's halfotói

Mary

Több
6 éve 3 hónapja #455 Írta: Mátéfi
Ilyen egy 3 méteres 250 kilós pirarucu

Több
6 éve 4 hónapja #456 Írta: mmccannon
A Lukácsban a tangent finomabban csinálják.:unsure:

Mary

Több
6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #457 Írta: halőrxxl
halőrxxl válaszolt Válasz: Webajánló
Milyen finoman csinálja..ismerős volt már a videó.Ő a profi....
Aztán még az előző linkhez:nagy tisztelője vagyok az állat és növényvilágnak..de nem bírom megállni,hogy kifejezzem a türelmetlenségemet.Mikor lesz már "embervédelmi törvény"??De ne politizáljak..bocs!
T.:Gábor
Utolsó szerkesztés: 6 éve 4 hónapja Írta: halőrxxl.

Több
6 éve 4 hónapja #458 Írta: Mátéfi
Vízcsere Ázsiában:

• lucius
  • lucius profilkép
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 4 hónapja #459 Írta: lucius
lucius válaszolt Válasz: Webajánló
Nem engem kell meggyőzni!
Csak jelzem ha lenne rá lehetőségem, úgy megköszönném.A kedvenc megoldásom a problémára az egyik nagykerben hangzott el amikor rákérdeztem, hogyan oldják ezt meg? másfelé néznek, nem egymásra. Na de a 30literben még el is téved ráadásul.

Több
6 éve 4 hónapja #460 Írta: Mátéfi
És akkor mégis hogy sminkeljen ha versenyre készül?

Moderátorok: Koka
Oldalmegjelenítési idő: 0.554 másodperc
Bejelentkezés
Legutóbbi fórumbejegyzések
  • Nincs üzenet