13 november 2018

Díszhaltáblázat tenyésztők részére:

Több
6 éve 2 hete #81 Írta: Mátéfi
Mátéfi válaszolt Válasz: Díszhaltáblázat tenyésztők részére:
Bocs, hogy belekotyogok, de nem lenne célszerűbb csak azokat a fajokat feltüntetni, melyeket ténylegesen tenyészti, vagy tenyészteni szándékozik a közel jövőben valaki. Csak azért mondom ezt, mert különben valamennyi már beakvarizált és az arra váró fajokat is fel lehetne tüntetni, de annak véleményem szerint nem sok értelme van praktikussági okok miatt. Bár ne lenne igazam, de nem tudom elképzelni, hogy valamennyi általad eddig betáblázott sügérfélét tenyésztenék vagy egyáltalán tartanák Magyarországon. Úgyhogy, én azt javaslom, hogy csak azokkal a fajokkal bővüljön a lista, melyeket ténylegesen tenyészt valaki. A többinek nem sok értelme van, csak az áttekinthetőséget nehezíti. Ennél már fontosabb lenne, egyes tenyésztett fajok a tényészváltozatainak a felvétele.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: halőrxxl, mmccannon

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
6 éve 2 hete #82 Írta: szotyika
szotyika válaszolt Válasz: Díszhaltáblázat tenyésztők részére:
mary hát feladtad a leckét a sügeres résznél, jelenleg 260 halacskát irtam csak be a Tanganyika taviakhoz, és még csak a negyedét sem irtam be. :) De nem adom fel, egy részletes listát csinálok az tuti. ;)

Tommy
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mmccannon

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
6 éve 2 hete #83 Írta: szotyika
igen és azt megcsináltam

Tommy

Több
6 éve 2 hete #84 Írta: mmccannon
mmccannon válaszolt Válasz: Díszhaltáblázat tenyésztők részére:
Írtam kettőt, azt az adást vetted?
Még morfondírozok, és jelzem, ha valami eszembe ötlik.

Mary

Több
6 éve 2 hete #85 Írta: szotyika
szotyika válaszolt Díszhaltáblázat tenyésztők részére:
Na ötlet gazdák várom ám még az ötleteket :)
egyelőre megálltam mint a cövek :)

Tommy

Több
6 éve 3 hete #86 Írta: mmccannon
mmccannon válaszolt Díszhaltáblázat tenyésztők részére:
L-144 halakat szaporítok - ill. most szünet, amíg a kislány felnő a feladathoz. :D

Bekerülhetek a táblázatba?

Mary
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: szotyika

Több
6 éve 3 hete #87 Írta: mmccannon
Még valami: Afrika sügér túl tág, ezért jó lenne 3 alcsoportot létrehozni: Tanganyika, Malawi, Viktória.

Mary

Több
6 éve 3 hete #88 Írta: mmccannon
Újból megnéztem a táblázatot, és szívem szerint - és ha már Excelben készül a táblázat - külön venném a garnélákat, rákokat, és csigákat.

A jövőre nézve egyszerűbb, és áttekinthetőbb lesz.

Mary

Több
6 éve 3 hete #89 Írta: mmccannon
Nekem voltak Hyphessobrycon columbianusaim, de megkértem Pasát, hogy - Oryziasokkal, C. pygmaeusokkal, stb együtt - vigye el, mivel sokat voltam kórházban.
Majd lesznek, de egyenlőre óvatos duhaj vagyok.

Mary

Több
6 éve 3 hete #90 Írta: szotyika
természetesen javítom a nevet.,
sajnos még mindig rengeteg halacska hiányzik a listáról,
de én ugy gondolom hogy ha lesznek jelentkezők és csak azokat a halakat rakom be a listába amit szaporítanak.

Tommy

Több
6 éve 3 hete #91 Írta: mmccannon
Küszi Szotyi!

Nagyon tetszik, hogy csoportok lettek kialakítva. Most első blikkre az alábbi megjegyzéseim vannak:

1. Az Elevenszülős lapon Nomorhamphus liemi liemi a helyes megnevezése a halnak. Kérlek, hogy javítsad ki.

2. Az Egyéb fülecskénél egy "b" elég.

3. A Pontylazacok közül hiányzik a Hyphessobrycon columbianus (Kolumbiai pontylazac).

Mary

Több
6 éve 3 hete #92 Írta: halőrxxl
halőrxxl válaszolt Válasz: Díszhaltáblázat tenyésztők részére:
Mondom én hogy Mac anyanyelvi szinten fordít...nem csak angolt hanem engem is sikeresen magyarról-magyarra!:D Éppen ezt próbáltam kiköhögni a 96-os számú postban!Köszönöm Mac!
Tomi köszi...elleszek egy darabig a tanulmányozással,szépen haladtok!
T.:Gábor

Több
6 éve 3 hete - 6 éve 3 hete #93 Írta: szotyika
megtekinthetitek hogy edig mi is törént :)

Melléklet:

Fájlnév: tblzat2012...lhez.zip
Fájlméret:491 KB

és azt kell mondjam mary hogy igazad van, ugyhogy most mááár tényleg várom a jobbnál jobb ötleteket. ;)

Tommy
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hete Írta: szotyika.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: halőrxxl, mmccannon

Több
6 éve 3 hete - 6 éve 3 hete #94 Írta: mmccannon
Szotxi, nehéz úgy ötleteket adni, hogy nem tudjuk, a fogantatás óta milyen állapotban van.
Szóval valami támpontot adj, mert akkor csak hülyeségek, és felesleges ismétlésekbe bocsátkozunk.

Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.

Mary
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hete Írta: mmccannon.

Több
6 éve 3 hete #95 Írta: szotyika
gábor az hogy letölthető lessz e vagy online megnyitható ez egyelöre nem tudni.
Természetesen beszéltük Pasával , illetve ő mondta hogy valoszinüsithető hogy online megtekinthető lessz de csak regisztrált tagoknak , mármint az ezen oldalon jelenlévő regisztrált tagoknak.
az hogy mikor és milyen formában fog ez itt megjelenni azt még egyelöre a jővő zenéje.

Tommy
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: halőrxxl

Több
6 éve 3 hete #96 Írta: halőrxxl
Írunk mi....viszont megkönnyítené a dolgunkat ha most viszont segítenétek ti,a táblázat szerkesztői!
Kérlek foglald össze:a jelenlegi állás szerint hogy áll a táblázat.Értem ezalatt azt hogy letölthető,vagy egyenesen megtekinthető lesz-e,milyen adatokat fogtok benne szerepeltetni..stb.
Ha nem csalnak emlékeim volt olyan gondolat is hogy csak klubtagok lehetnek benne foglalva,esetleg a hobbi kategóriában-már ha lesz ilyen-regisztrációhoz-aktív fórumélethez kötött lenne a bekerülés...
Mesélj hát légyszives:jelenleg hol áll a dolog?
Ötlet:Pometko olyan rendesen felajánlotta tudását....hát használjátok ki valami olyan dologban amit ő istentelenül vág!;)Legyen büszkeségre okot adó majdan maga a táblázat,és a kinézete-használhatóságának komfortja is-én ezt kívánom !
Egy dolog még:az életünkben semmi sem végleges....Bizony mondom nektek hogy ha valamikor ez a most készülő "végleges táblázat" is változni fog előnyére,senki sem fogja azt gondolni hogy most nem végeztetek körültekintő,és alapos munkát....csupán időközben még valami extra eszünkbe jutott!:)
Nyugodtan dolgozzatok csak...idő rengeteg,hobbinkból adódóan mi nem lehetünk türelmetlenek!

Több
6 éve 3 hete #97 Írta: szotyika
természetesen várjuk az ötleteket, csak irjatok máá valamit.;)

Tommy

Több
6 éve 3 hete #98 Írta: halőrxxl
Én is pontosan tegnap érdeklődtem a chaten...és a válaszom is ez volt!:)
Bármennyi ideig várok,hiszen gondolom most van a fórumon elhangzott ötletek,észrevételek értékelésének időszaka.Ha még kívánnátok valamit megvitatni,csak nyugodtan írjátok meg!Magam is szívesen "beleszólok" mindenbe-de természetesen csak ötletelés szintjén,meg-és elfogadni egyáltalán nem kötelező..sőt mára már van olyan valahai észrevételem amit nem is tartok már jónak!:)
Öröm egyébként hogy bárki ötletelhet...én még az esélyét is élvezem hogy netán segítek!
Jó munkát-és gondolom még mindig elfogadtok ötleteket Tamás!Halivadék:nyomj már pár olyan dolgot amit te szeretnél,vagy esetleg nem tartod követendőnek,ok?Alig olvaslak mostanában...
Tisztelettel kívánok valamennyi olvasónak rendkívül kellemes ultra hosszú hétvégét!

Több
6 éve 3 hete #99 Írta: halivadek
halivadek válaszolt Válasz: Díszhaltáblázat tenyésztők részére:
ok, csak érdeklődtem mert lassan egy hete nem hallani felőle :)

Több
6 éve 3 hete #100 Írta: szotyika
egyelőre nem mert még dolgozunk rajta , hogy ténylegesen mit tartalmazzon. de előbb utóbb megtekinthetitek.

Tommy

Moderátorok: Koka
Oldalmegjelenítési idő: 0.309 másodperc
Bejelentkezés
Legutóbbi fórumbejegyzések
  • Nincs üzenet