18 november 2017

Akvárium állványok készítése ki hogyan csinálja?

Több
5 éve 3 hónapja #221 Írta: halőrxxl
halőrxxl válaszolt Válasz: Akvárium állványok készítése ki hogyan csinálja?
Oks..:)
Találj még hasonlóakat,ok?
T.:Gábor

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
5 éve 3 hónapja #222 Írta: halivadek
halivadek válaszolt Válasz: Akvárium állványok készítése ki hogyan csinálja?
Én tettem közzé a linket, itt vagy az akvaristán :)

Még tavaj kiváncsi voltam hogy a nagyok hogy oldják meg egy halasszoba felépítését és akkor találtam a gooliban.

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
5 éve 3 hónapja #223 Írta: halőrxxl
Nem-nem..levegős témával kapcsolatosan bukkantam rá,a központi légrendszerrel kapcsolatban-én buta..a linkem ott van a cseh emelős blognál:D!
Hihetetlenül ügyes úriember...okvetlenül nézzétek végig az írásait,videóit!

Több
5 éve 3 hónapja #224 Írta: halőrxxl
Halálpontosan erre gondoltam...emlékeztem hogy valami keresztnév is volt benne,de már az életben nem találtam volna meg!Tegnap éjjel még vagy két órát keresgéltem,de reményvesztetten abbahagytam.
Nagyon köszönöm a linket..tanulság:minden érdekesebb dolgot menteni,könyvjelzőzni,mert a memóriám nem a régi.:)!
Most pedig rávetem magam..még azt kell kiderítenem hogyan bukkantam rá,mert biztos vagyok benne hogy valami corys honlapon volt valami link,vagy már nem is tudom...

Több
5 éve 3 hónapja #225 Írta: halivadek
halivadek válaszolt Válasz: Akvárium állványok készítése ki hogyan csinálja?
Nekem van hegesztett állványom is, de a kisebb akváriumokat a barkácsáruházakban kapható nagyteherbírású (250kg/polc) polcokon tárolom.

Halőr, Egészen véletlenül nem erre gondoltál: tedsfishroom.com/2011/04/20/aquarium-racks-in-a-fish-room/

De az oldlaon néhány videóban elmondja hogyan kell egy halasszobát felépíteni (elektromosság, levegőrendszer, fűtés, szellőztetés, olcok stb.)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: halőrxxl

Több
5 éve 3 hónapja #226 Írta: halőrxxl
Az akvárium állványok bizony lételemnek számítanak ott ahol nem csupán pár medencéről,hanem valódi "bolondériáról" van szó-ráadásképpen hely is van!:)
Te fából dolgozol-hiszen szakmád okán ezt preferálod..én fémből,hiszen felénk már gyermekként is lépten-nyomon a klf.szelvények tömege vett körül.Kerestem volna én pár videót a témában..a múltkoriban azt hiszem egy amerikai úriember munkáját csodáltam.Ő szintén fából épített,és mondhatom szenzációsan vágta a témát....de sajnos már nem lelem a videót.
Ügyes munka Szotyika...grat!
Ötlet:talán érdemes lenne már meglévő blogodhoz illeszteni,esetleg ott is hivatkozni e témára-megéri,mert számtalan jó és ügyes észrevétel következik eztán..ez nyilvánvaló!:)

Több
5 éve 3 hónapja - 5 éve 3 hónapja #227 Írta: szotyika
szotyika létrehozta Akvárium állványok készítése ki hogyan csinálja?
sajnos ezt a topicot én nagyon hiányoltam és nem csak itt hanem az egész neten , mert értelmes állványzatot ötletet az akváriumaimhoz nem találtam. Na ezért fogtam magam és ezt dobtam össze unalmamba :) a lényeg hogy még nincs teljesen kész ,

Tommy
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 3 hónapja Írta: szotyika.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mmccannon

Moderátorok: Koka
Oldalmegjelenítési idő: 0.279 másodperc
Bejelentkezés
Legutóbbi fórumbejegyzések
    • AM Nyomtatott kiadás
    • Bocs, a múltkor elfeleljtettem rákérdezni, de most beszéltem Pasával, hetekkel ezelőtt feladta a megadott ózdi címre... Lehet, hogy már ott...
    • 3 hete 2 napja