20 október 2017

AM Nyomtatott kiadás

Több
9 éve 5 napja #101 Írta: P51D
P51D válaszolt Válasz:AM Nyomtatott kiadás
Csak egy ötlet.
Itt a jobb oldalon az "Esemény naptárban" nem lehetne bejelölni a megjelenés dátumát?

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
9 éve 6 napja #102 Írta: Pasa
Pasa válaszolt Válasz:Megjelenés dátuma
Ezen a héten csütörtökön lesz készen, pénteken illetve hétfõn postázom az elõfizetõknek. Az újságosoknál jövõ hét kedden vagy szerdán jelenik meg.

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
9 éve 6 napja #103 Írta: Sourcer
Sourcer válaszolt Megjelenés dátuma
Hali!

Egy illetékestõl kérdezném:

Lehet már tudni, mikor jelenik meg a következõ szám? Feltételezem, lassan esedékes lenne, de semmi mozgás a honlapon...:(

Több
9 éve 1 hete #104 Írta: egoman
egoman válaszolt Válasz:AM Nyomtatott kiadás
Üdvözletem!

Sikerült vásárolnom egy példányt a magazin 70.számából. Bár eszem ágában sincsen kivágni a megrendelõ szelvényt, hiszen mögötte értékes cikk van, de fénymásolom, kitöltöm és még hétfõn feladom.

Az újság nagyon tetszik. Szerintem bárhol a világon megállná a helyét. Csak így tovább!

Több
9 éve 1 hete #105 Írta: trek
trek válaszolt Válasz:AM Nyomtatott kiadás
Nem tudom eddig hogyan próbáltad megrendelni, de a legbiztosabb ha a megrendelõlapot postán feladod a szerkesztõség címére. Fontos hogy a megrendelõ adatai pontosak legyenek különben nem lehet postázni sem a csekket, sem az újságot.

Több
9 éve 1 hete #106 Írta: egoman
egoman válaszolt Válasz:AM Nyomtatott kiadás
Üdvözletem!

Már kétszer is próbáltam elõfizetni a lapra. Az újra megjelenõ elsõ számtól kedve. A két rendelés között biztos eltelt egy hónap, az utolsó próbálkozás óta hetek. Van remény? Esetleg más utja-módja, ami biztosan sikeres?
Szeretném megrendelni, akkár visszamenõleg is, de hogyan?
Köszönöm!

Több
9 éve 1 hete #107 Írta: Pasa
Pasa válaszolt Válasz:AM Nyomtatott kiadás
Jövõ héten fogom postázni.

Több
9 éve 1 hete #108 Írta: P51D
P51D válaszolt Válasz:AM Nyomtatott kiadás
Csatlakozom az elõttem szólóhoz!
Szerintem többen is várjuk az új lapszámot.
Hajrá AM!!!

Több
9 éve 1 hete #109 Írta: aquad
aquad válaszolt Válasz:AM Nyomtatott kiadás
Mikor jelenik meg az új szám? Számításaim szerint éppen most lenne aktuális! Gyerünkgyerünkgyerünk!!!!!

Több
9 éve 4 hónapja #110 Írta: aquad
aquad válaszolt Válasz:AM Nyomtatott kiadás
Én is megkaptam! Köszönöm!
Majd jól átnézem a napokban, most csak annyit, hogy a borítóra sokkal jobban kellene figyelni, mert ez a mostani valahogy nem sikerült. A többirõl késõbb!

Több
9 éve 4 hónapja #111 Írta: bauri
bauri válaszolt AM Nyomtatott kiadás
Ma megkaptam!!! :laugh:
Csak gratulálni tudok egy színvonalas újság megjelenéséhez. A reklám mennyisége elviselhetõ. Csak így tovább és remélem hosszú ideig elõfizetõ tudok maradni.

Üdv G.

Több
9 éve 4 hónapja - 9 éve 3 hónapja #112 Írta: trek
trek válaszolt Válasz:AM Nyomtatott kiadás
Teljesen mindegy hogy banki átutalással fizetsz a csekken feltüntetett számlaszámra vagy a csekket fizeted be (ami szintén egy átutalás).

Kiegészítés:
Sajnos a tapasztalat szerint a csekkes fizetés esetén a posta miatt egy hét késéssel érkeznek meg a befizetések.
Utolsó szerkesztés: 9 éve 3 hónapja Írta: trek.

Több
9 éve 4 hónapja - 9 éve 4 hónapja #113 Írta: tomnewman
tomnewman válaszolt Válasz:AM Nyomtatott kiadás
1.: Köszönöm a csekket!
2.: Mi van, ha mégis átutalnám a pénzt, és nem használnám fel a csekket? Az már bonyolítás lenne?
Utolsó szerkesztés: 9 éve 4 hónapja Írta: trek.

• peters
  • peters profilkép COM_KUNENA_TOPIC_AUTHOR
  • Látogató
  • Látogató
9 éve 5 hónapja #114 Írta: peters
peters válaszolt Re: AM Nyomtatott kiadás
Sziasztok!

Most már tényleg csak a postán múlik, hogy mikor kapjátok meg a csekket és a számlát, így mindenkinek marad elég ideje ahhoz, hogy a június 6-i hivatalos megjelenésig elõfizesse és megkapja a lapot!

Türelmeteket köszönjük! Remélem az újság majd kárpótol benneteket!

Tiszteltettel:

Sepsi Péter
Akvárium Magazin

Több
9 éve 5 hónapja - 9 éve 4 hónapja #115 Írta: halaki
halaki válaszolt Re: AM Nyomtatott kiadás
Üdv mindenkinek!

Már április végén leadtam a megrendelésemet az újsággal kapcsolatban de a csekket még a mai napig nem kaptam meg!Ennek valami technikai akadálya lehet vagy nem tudom mi?A választ elõre is köszönöm.
Utolsó szerkesztés: 9 éve 4 hónapja Írta: trek. Indoklás: Helyesírás

• peters
  • peters profilkép COM_KUNENA_TOPIC_AUTHOR
  • Látogató
  • Látogató
9 éve 5 hónapja #116 Írta: peters
peters válaszolt Re: AM Nyomtatott kiadás
Sziasztok!

Két örömhírem is van! Az egyik, hogy lezártuk a szerkesztést és az anyag a nyomdában van, tehát júinus 6-án "nem ússzátok meg" a lapot.
A másik, hogy a hét elején postázzuk a számlákat ill. csekkeket, így mindenkinek lesz ideje befizetni, és 6-án nyugodtan várhatja a postást!

Üdv:

Sepsi Péter
Akvárium Magazin

Több
9 éve 5 hónapja #117 Írta: tomnewman
tomnewman válaszolt Re: AM Nyomtatott kiadás
Üdv! csekket még én se kaptam a szerkesztõségtõl, de gondolom, nem azért, mert elfelejtõdött, hanem lassan õrölnek a malmok...
részemrõl türelmesen várok.

Több
9 éve 5 hónapja #118 Írta: sakran
sakran válaszolt Re: AM Nyomtatott kiadás
Teljesen, a csekket május elsõ hetén kell majd mindenkinek megkapnia, a tervek szerint.

Még mindig nem érkezett meg a csekk! Ez normális így, vagy kezdjek nagy erõkkel reklamálni a postán???

Több
9 éve 5 hónapja #119 Írta: aquad
aquad válaszolt Re: AM Nyomtatott kiadás
Még mindig nem érkezett meg a csekk! Ez normális így, vagy kezdjek nagy erõkkel reklamálni a postán???

Több
9 éve 6 hónapja #120 Írta: sakran
sakran válaszolt Re: AM Nyomtatott kiadás
Az Akvárium Magazin régebbi számait hamarosan ezen az oldalon tudjátok majd megvásárolni, egy webbolt keretein belül. Addig türelmeteket kérjük.

Hali

Régebbi AM-t be tudtok szerezni?
Galapagos 1992
AM 2000
2001
A teljes évfolyam hiányzik.

Üdv Gábor

Moderátorok: petersKoka
Oldalmegjelenítési idő: 0.817 másodperc
Bejelentkezés
Legutóbbi fórumbejegyzések
    • AM Nyomtatott kiadás
    • Üdv! Amint azt kicsit több, mint egy hete is írtam, nagyon várom a levelet, vagy valami igazi visszajelzést.
    • 3 napja 2 órája