18 október 2017

AM Nyomtatott kiadás

Több
9 éve 6 hónapja #121 Írta: trek
trek válaszolt Re: AM Nyomtatott kiadás
tomy020:

A címváltozáshoz szükséges adatokat e-mailben küldd el. Privát üzenetben megírtam hova küldd.

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

• peters
  • peters profilkép COM_KUNENA_TOPIC_AUTHOR
  • Látogató
  • Látogató
9 éve 7 hónapja #122 Írta: peters
peters válaszolt Re: AM Nyomtatott kiadás
Tom!

Ennek semmi akadálya! Természetesen fizetheted egy csekken, és a megadott címekre küldjük majd ki az újságot!

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
9 éve 7 hónapja #123 Írta: tomnewman
tomnewman válaszolt Re: AM Nyomtatott kiadás
akkor nekem is a csekk fog érkezni elvileg, ha jól értettem..
a megrendelõt nagyon sietve töltöttem ki.. lehet, hogy mondjuk azt is meg tudnám csinálni, hogy ha több példányra fizetek elõ, akkor egyiket más postacímre vigye a posta?
vagy ahhoz több csekket kell befizetni, és így "több, egymástól független" megrendelés lesz, amiket simán lehet más címre postázni?

Több
9 éve 7 hónapja #124 Írta: sakran
sakran válaszolt Re: AM Nyomtatott kiadás
Automatikus e-mailes visszaigazolást a rendszer nem küld.

A megrendelésekre hamarosan e-mailen vagy levélben fogunk válaszolni, attól függõen, hogy csekkes vagy átutalásos fizetést választottatok.

Több
9 éve 7 hónapja #125 Írta: Neptun
Neptun válaszolt Re: AM Nyomtatott kiadás
Sziasztok!

Én is kitöltöttem a megrendelõt. Várjak vmi. visszajelzést? Vagy jön majd csekk postán?

• peters
  • peters profilkép COM_KUNENA_TOPIC_AUTHOR
  • Látogató
  • Látogató
9 éve 7 hónapja #126 Írta: peters
peters létrehozta AM Nyomtatott kiadás
A Magazin nyomtatott formátumát az alábbi formon lehet on-line elõfizetést rendelni:

www.akvariummagazin.hu//index.php?option...cileforms&Itemid=213

Moderátorok: petersKoka
Oldalmegjelenítési idő: 0.157 másodperc
Bejelentkezés
Legutóbbi fórumbejegyzések
    • AM Nyomtatott kiadás
    • Üdv! Amint azt kicsit több, mint egy hete is írtam, nagyon várom a levelet, vagy valami igazi visszajelzést.
    • 4 órája 44 perce