19 október 2017

AM Nyomtatott kiadás

Több
5 éve 3 hónapja #41 Írta: Moderátor
Moderátor válaszolt Válasz: AM Nyomtatott kiadás

geopard beküldte: Kedves szerkesztőség. Szeretném jelezni, hogy még mindig nem kaptam meg a 88-as számot, pedig előfizető vagyok.

Pasa beküldte: Kedves geopard,

a 88. számot részedre is postáztam a többi több száz példánnyal együtt.
Csak azt nem értem, hogy ebben az esetben miért nem dobsz nekem egy emailt, vagy sms.t a saját neveddel? Geopard nevű előfizető nincs!

Üdvözlettel:

Pasaréti Gyula

Tisztelt Előfizetők!
Kérjük, hogy a magazin előfizetéssel kapcsolatos észrevételeket az előfizetői adatok megadásával a szerkesztőség e-mail címére küldjétek, egyébként nem tudunk segíteni!
AM szerkesztőség

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
5 éve 5 hónapja #42 Írta: halőrxxl
halőrxxl válaszolt Válasz: AM Nyomtatott kiadás
Köszönöm mindannyiótoknak...és a lehetőséget is!:)Megvallom nem filóztam mikor írtam-egyszerűen ez motoszkál bennem sok éve már.Féltem a természetet-tisztelem a környezetet.
Ám ha nekem kellene kiemelnem bármely cikket,komoly bajban lennék...most is mint mindig,én az utolsó betűig elolvasom-élvezem.Bár kissé hebrencsnek fogok tűnni,de még az impresszumot is átbogarászom,így tisztában vagyok vele hogy te is dolgoztál érte Mac..és a Dr.Szita úr is:)
Úgy érzem magát az újságot..pontosabban a magazint kellene megfelelően kezelnünk nekünk,mai akvaristáknak.Elgondolkoztat az,hogy vajon lehet-e összehasonlítani egy interaktív fórumot egy materializálódott kiadvánnyal?Nyilván nem..hiszen a weblapok tartalma akár pillanatok alatt is frissülhet,míg a leírt-kinyomtatott média örökké megmarad.Megmarad,és megmarad az az utánozhatatlan sajátossága is,hogy a fantasztikus illatán kívül eltehetjük a majdani hintaszékes öregségünk idejére is..Egy magazin mintegy esszenciája annak a tudásnak,amit az adott pillanatban tudni vélünk ez esetben a hobbiról,ám hihetetlenül inspirál az utánajárásra-ezért is elképzelhetetlen ma már a két média együttélése.De van valami csodálatos varázsa az újságoknak!
Ezért szeretek a mai napig olvasni,igazi-élő-könyveket,magazinokat-újságokat olvasni...
Amint lehetőségem lesz rá,mindent meg fogok tenni azért hogy ne csak a horgászirodalmam,hanem az Akvárium Magazinjaim is hiánytalanul meglegyenek a polcaimon...egy kiemelt,de nyugodalmas helyen!:)
T.:Gábor
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mmccannon

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
5 éve 5 hónapja - 5 éve 5 hónapja #43 Írta: mmccannon
mmccannon válaszolt Válasz: AM Nyomtatott kiadás
HalőrXXL, le a kalappal előtted, nagyon tetszett a cikked! Remélem, nem ez volt az utolsó!

Annak is nagyon örülök, hogy Szentgyo ismét megörvendeztetett egy nagyszerű cikkel a garnálákról! Ennél egy kicsit sűrűbben is tehetné. ;)

A legjobban mégis a nyíregyhézi állatkertben véghezvitt gigászi teljesítmény - életmentés - volt az, ami a legjobban magával ragadott. Soronként izgultam végig Pinokkió sorsát.
Őszinte nagyrabecsülésem mindazoknak, akik az ő műtétjében/gyógyításában résztvettek!!!
Nagyon remélem, hogy egy AME-kirándulás keretében saját szememmel is láthatom őt, Pinokkiót, és kezet rázhatok gondozóival.

Adiigis sok sikert és jó egészséget kívánok uszonyos barátainkkal folytatott munkájukhoz!

Mary
Utolsó szerkesztés: 5 éve 5 hónapja Írta: mmccannon.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: halőrxxl

Több
5 éve 5 hónapja - 5 éve 5 hónapja #44 Írta: mark24
mark24 válaszolt Válasz: AM Nyomtatott kiadás
Ismételten egy gyönyörű és nagyszerűen sikeredett magazint vehettem kézbe. Köszönet ezért mindazoknak, akik keményen dolgoznak a magazin minden alkalommal történő megjelentetésében, színvonalának fenntartásában.
További hasonló eredményes munkát kívánok a szerkesztőknek, munkatársaknak.

Neked Gábor pedig külön gratulációmat fejezem ki. Megleptél. Gratulálok a cikkedhez!

A márnás cikk is nagyon tetszik, kedvesek számomra ezek a halak. Ennél jobban már csak a márnás sorozat folytatását, mégjobban pedig a Synodontisokat várom, mivel ők közel állnak a szívemhez, sok más harcsaféleséggel együtt.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 5 hónapja Írta: mark24.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: halőrxxl, mmccannon

Több
5 éve 5 hónapja - 5 éve 5 hónapja #45 Írta: szotyika
szotyika válaszolt Válasz: AM Nyomtatott kiadás
na akkor holnap meglesz nekem is a 88 szám ha megjelent.Személyesen fogom átvenni Pasátol már alig várom :silly:

Tommy
Utolsó szerkesztés: 5 éve 5 hónapja Írta: szotyika.

Több
5 éve 5 hónapja #46 Írta: Mátéfi
Mátéfi válaszolt Válasz: AM Nyomtatott kiadás
A 88. számban megjelent cikkhez gratulálok Halőr!
Egyébként pedig az egész magazin nagyon színvonalas lett, nagy élvezet kézbe venni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: halőrxxl

Több
5 éve 7 hónapja #47 Írta: Mátéfi
Mátéfi válaszolt Válasz: AM Nyomtatott kiadás
A 87. számban megjelent cikk az ovis akváriumtelepítésekről. Szeretnék ezúton gratulálni és kalapot emelni az AME előtt e kitűnő kezdeményezése miatt. Úgy hiszem, hogy sok óvodásból lesz így akvarista. Akiből az lesz, az tizenévesen nem fog céltalanul az utcákon csavarogni.

Több
5 éve 9 hónapja #48 Írta: Pasa
Pasa válaszolt Válasz: AM Nyomtatott kiadás
2012. február 13.
2012. május 7.
2012. szeptember 3.
2012. december 3.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mmccannon, sorban, kis-Pleco

Több
5 éve 9 hónapja #49 Írta: kis-Pleco
kis-Pleco válaszolt Válasz: AM Nyomtatott kiadás
És a 2012 évi megjelenési időpontok mikorra várhatók ?

Több
5 éve 10 hónapja #50 Írta: Pasa
Köszönöm az észrevételt.

Több
5 éve 10 hónapja #51 Írta: KisA
KisA válaszolt Válasz: AM Nyomtatott kiadás
sziasztok,

A legfrissebb számban a 21. oldalon egy Fekete kajmán van a jobb alsó képen.Az aligátor megfogalmazás is helyes, csak kicsit tág.:)

Kis Andris

Több
6 éve 4 hete - 6 éve 4 hete #52 Írta: Pasa
Így van, viszont a lap ára az újraindítás óta nem változott, az előállítási költségek emelkedtek, és a postaköltséget -ami jelenleg 355.- Ft/szám- még mindig én fizetem.

Tisztelettel:

Pasaréti Gyula
Utolsó szerkesztés: 6 éve 4 hete Írta: Pasa.

Több
6 éve 1 hónapja #53 Írta: sandorfipeter
sandorfipeter válaszolt Válasz: AM Nyomtatott kiadás
Szomorúan konstatáltam, hogy az előfizetői kedvezmény eltűnt :(

Több
6 éve 9 hónapja #54 Írta: Pasa
a hivatalos megjelenési időpontok 2011-ben:
február 14.
május 9.
szeptember 5.
december 5.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: janink, mark9624, mmccannon

Több
6 éve 9 hónapja #55 Írta: janink
janink válaszolt Válasz: AM Nyomtatott kiadás
hello
idén milyen idöközönként fog megjelenni a magazin?köszi
Jani

Több
6 éve 9 hónapja #56 Írta: Pasa
82. szám, 18. oldal

Több
6 éve 9 hónapja #57 Írta: Tibor1
Tibor1 válaszolt Válasz: AM Nyomtatott kiadás
Van egy kérdésem, melyik AME számban írtak a pH csökkentés kénnel témakörben?
Segítségedet előre is köszönöm.

Üdv.
Tibor

Több
7 éve 1 hónapja #58 Írta: halőrxxl
halőrxxl válaszolt Válasz: AM Nyomtatott kiadás
Már várom a novembert.. :)
Ez a szám is zseniális!Minden cikk érdekfeszítő,szinte szippantom magamba az összes betűt.Érdeklődésem középpontjában most az etetéssel kapcsolatos cikkek állnak,a Rain által írt cikk egyszerűen...egyszerűen csúcs!!!Csak így tovább,minél több infót,minél több anyagot!
A vázolt nehézségek ellenére csak megjelent a lap,és érthető az évi 4 példány is..Csak remélni tudom hogy idővel megoldódnak a gondok,és akár havilap is lehetne..ez tőlünk is függ.
Minden cikk írójának köszönet,a technikai résztvevőknek nem kevésbé.. :)

Több
7 éve 1 hónapja #59 Írta: Pasa
november közepén

Több
7 éve 1 hónapja #60 Írta: Oetsy
Oetsy válaszolt Válasz: AM Nyomtatott kiadás
Végre kezembe foghattam az új lapszámot! Két hónapja minden nap vártam!
Azonban nem egészen világos egy dolog. Most akkor a következő szám mikor is jelenik meg?

Moderátorok: petersKoka
Oldalmegjelenítési idő: 0.293 másodperc
Bejelentkezés
Legutóbbi fórumbejegyzések
    • AM Nyomtatott kiadás
    • Üdv! Amint azt kicsit több, mint egy hete is írtam, nagyon várom a levelet, vagy valami igazi visszajelzést.
    • 1 napja 4 órája