20 november 2017

Díszhalbetegségek

Több
10 éve 9 hónapja #401 Írta: tom
tom válaszolt Re: Díszhalbetegségek
Sziasztok !

Kezdõdõ darakórom van. 3 fekete neonon láttam eddig fehér pöttyöket, 2-nél csak az úszókon, a harmadiknál már a testen is. Szeretném megelõzni a betegség elterjedését, mert tartok kék neont és botia machracantát is, és ha jól tusom, ezek érzékenyek a darára.
Javaslatokat szeretnék kérni a kezelésre.

Köszönöm

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

• peters
  • peters profilkép COM_KUNENA_TOPIC_AUTHOR
  • Látogató
  • Látogató
10 éve 10 hónapja #402 Írta: peters
peters létrehozta Díszhalbetegségek
Fájdalmas témakör, de mindenki szembetalálja magát egyszer ezzel a problémával. A távgyógyászat nehéz dolog, ahhoz hogy megfelelõ választ kapj, kérjük részletesen írd le a problémádat! Akvárium méret, kialakítás, hõfok, környezet, lakók, megfigyelések, tünetek, tények. Mindezek nélkül senki sem fog tudni segíteni neked!

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Moderátorok: petersKoka
Oldalmegjelenítési idő: 0.137 másodperc
Bejelentkezés
Legutóbbi fórumbejegyzések
    • Az akvárium szûrése
    • A lebegtetett vagy bugyogtatott homokszűrésről szintén érdekelne a tapasztalatok! Méretezésekkel, kialakításokkal ,hatékonysággal...
    • 14 órája 10 perce
    • AM Nyomtatott kiadás
    • Bocs, a múltkor elfeleljtettem rákérdezni, de most beszéltem Pasával, hetekkel ezelőtt feladta a megadott ózdi címre... Lehet, hogy már ott...
    • 3 hete 4 napja