20 november 2017

Barkácsoljunk együtt

Több
4 éve 8 hónapja #181 Írta: halőrxxl
halőrxxl válaszolt Válasz: Barkácsoljunk együtt
Értelek..még nagyon hasznos volna ha a méreteit is megosztanád velünk.
T.:Gábor
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mmccannon

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
4 éve 8 hónapja #182 Írta: mmccannon
mmccannon válaszolt Válasz: Barkácsoljunk együtt
Magam is meglepődtem, hogy sikerült, hisz' az etéren elért kudarcélmények is visszatartottak az oldal látogatásától egy ideig.

No, a tetőn lévő kis darabka, Hajdú Imre elmondása szerint, mitegy plusz nehezékként került applikálásra. Tapasztalata szerint anélkül alkalmanként a hölgyemény betuszkolása közepette a hímek leverték. Picinyke darabnak tűnik, de a korábbi problémákat orvosolta, és azóta egy ízben sem fordult elő tetőbontás.

A másik előnye, hogy a hímek a magasabban fekvő bújóhelyeket kedvelik (jobban szemmel tarthatják a környéket). Természetes élőhelyükön a domináns hím a legmagasabban fekvő odúban található. Ilyen elrendezéssel minden hímnek meglehet a maga kis "kakasdombja", ahol biztonságban érezheti magát, és nagyobb sikerrel szaporodhat, mivel nincs kitéve a rivalizálásból eredő verekedéseknek, stressznek.

Miközben a képeket készítettem, kíváncsiságból lökdöstem egyet, és bizony nagyon stabil kis építmény, feltéve, ha megfelelő járólapból készítitek.

Mary
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: halőrxxl

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
4 éve 8 hónapja - 4 éve 8 hónapja #183 Írta: halőrxxl
Maradéktalanul sikerült!:)
Mikor először láttam ezeket a kis "ancikabinokat" megvallom nekem is nagyon megtetszettek!Bár az én halaim már máshoz vannak szokva,ez tuti legalább olyan jó-sőt!Bárkinek aki elkészíti nagyon sok sikert kívánok,és az élményt sem nevezném elhanyagolhatónak:magunk készítette barkácsholmiba ikrázik a halunk,és mindez szinte nulla forintba kerül!
Rendkívül ötletes a dolog-ha szeretnétek,beszélhetnénk itt a megvalósításáról,az összeállításáról!Határozottan tetszik-olyan igazi tenyésztői légkört áraszt,lelkesedek érte!:silly:
Egy kérdésem máris van:vajon milyen célt szolgál a tetején lévő másik ráragasztott csempedarab-vagy az csak a fogócska lenne?
Utolsó szerkesztés: 4 éve 8 hónapja Írta: halőrxxl.

Több
4 éve 8 hónapja #184 Írta: mmccannon
No, megpróbálom a lehetetlent...

Ha mégsem sikerül, keressétek a "Technika barkács" albumban.

Mary
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: roberto8802, metzgerbalazs

Több
4 éve 8 hónapja #185 Írta: halőrxxl
...úgy igaz!De a szanki kirándulásról feltöltött képeid is csodásak.Én ezt jöttem megköszönni-a képek címe meg nagyon tetszett!:)

Több
4 éve 8 hónapja #186 Írta: mmccannon
Az albumomban megtalálod a képeket. Minden szögből lekaptam az anci-kabint.

Mary

Több
4 éve 8 hónapja #187 Írta: roberto8802
roberto8802 válaszolt Válasz: Barkácsoljunk együtt
Ez az!!! Köszönöm szépen! megpróbálom lemásolni, aztán mutatom az eredményt

Több
4 éve 8 hónapja #188 Írta: halőrxxl
Kényszerűségből csak ezt a megoldást tudtam:
picasaweb.google.com/1164331627499443780...#5847488233531700386
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: roberto8802

Több
4 éve 8 hónapja #189 Írta: roberto8802
Na az nagyon jó lenne, mivel már nem nagyon emlékszem rá, de szépen megkérem a kép birtoklóit, hogy töltsék fel még egyszer nekem :)

Több
4 éve 8 hónapja #190 Írta: Gabor77
Gabor77 válaszolt Válasz: Barkácsoljunk együtt
Pont ennek a topicnak volt az első hozzászólásában, de csatolt képként, ami sajnos most nem látszik. Reméljük Mac újra felteszi...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: roberto8802

Több
4 éve 8 hónapja #191 Írta: roberto8802
Fórumozók, segítség!

Nem is olyan régen vlahol a fórumon láttam egy "ancibunker"-nek vagy "ancibunker"-nek elnevezett búvóhelyet, ami csempéből volt és leginkább tengerparti öltözőre hasonlított.

Nem találom, de szeretném megvalósítani, mivel összegyűltek a szerszámok hozzá. ötleteket kérnék vagy ha valakinek megvan, az eredeti képeket.

Előre is köszönöm

• zilzol
  • zilzol profilkép
  • Látogató
  • Látogató
4 éve 9 hónapja #192 Írta: zilzol
zilzol válaszolt Válasz: Barkácsoljunk együtt
Olyan mint a nagyipari Zuger üveg, csak kicsiben. :)

Több
4 éve 9 hónapja #193 Írta: Mátéfi
Mátéfi válaszolt Válasz: Barkácsoljunk együtt
Keltető:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: roberto8802, Szpeter123456

Több
4 éve 9 hónapja #194 Írta: karancsalja66
karancsalja66 válaszolt Válasz: Barkácsoljunk együtt
biztos szeret vezetni mert úgy forgatja mint a volánt, de beküldhetne egeret és kitisztítja.
Attila

Több
4 éve 9 hónapja #195 Írta: halőrxxl
Láthatóan a srác nem ismeri a trükköt:rozsdamentes acéldrót orrát visszahajlítva a kis fül alá szorított rongy...tisztítási idő kb.15s.Persze kell hozzá drót,na jah...

Több
4 éve 9 hónapja #196 Írta: Mátéfi
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: halőrxxl, zilzol

Több
4 éve 9 hónapja #197 Írta: Mátéfi

Több
5 éve 1 hete #198 Írta: Mátéfi
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: halőrxxl, szotyika

Több
5 éve 3 hete #199 Írta: Matty0513
Matty0513 válaszolt Válasz: Barkácsoljunk együtt
Rendben, köszönöm :)

Több
5 éve 3 hete - 5 éve 3 hete #200 Írta: halőrxxl
Dehogyis nincs..valóban beold nem kevés gázt is,számottevő áramlást kelt,..és hát van akinek tetszik.Én csak saját ízlésem végett nem alkalmazom-de ha te ezt szeretnéd tenni,egyáltalán nem probléma-és sok sikert!:)
Figyelj csak-a következőről van szó:vagyunk páran akik a minél természetesebb berendezést részesítjük előnyben.A mi akváriumainkban a természetközeli dekorok,a természetes anyagokból készített bujkálók stb.adják a berendezést.Sok esetben még a felszálló buborékokat is rejteni szeretnénk,a természetben pedig szinte sosem találni egyenes vonalban feldübörgő légfüggönyt!Csakis ez,és halaid viszonya a légfüggönyhöz okozta előző rövid postomat!
Viszont még egyszer:csináld meg...használd..és ha megfelelőnek ítéled a látványt hát élvezd is!:)
Sok sikert..attól hogy másnak nem tetszik lehet jó!;)
Ui.:lenne jobb ötletem is a levegő felhasználására..de olvasgass csak szűrés ügyben is a honlapon!
Utolsó szerkesztés: 5 éve 3 hete Írta: halőrxxl.

Moderátorok: Koka
Oldalmegjelenítési idő: 0.268 másodperc
Bejelentkezés
Legutóbbi fórumbejegyzések
    • Az akvárium szûrése
    • A lebegtetett vagy bugyogtatott homokszűrésről szintén érdekelne a tapasztalatok! Méretezésekkel, kialakításokkal ,hatékonysággal...
    • 23 órája 28 perce
    • AM Nyomtatott kiadás
    • Bocs, a múltkor elfeleljtettem rákérdezni, de most beszéltem Pasával, hetekkel ezelőtt feladta a megadott ózdi címre... Lehet, hogy már ott...
    • 3 hete 4 napja