18 november 2017

Díszhalszaporítás, tenyésztés

Több
10 éve 6 hónapja #821 Írta: Pasa
Pasa válaszolt Re: Díszhalszaporítás, tenyésztés
Eddig jól csináltad. Ha minden rendben lesz, akkor még 5-6 napig nincs dolgod.
Majd ha elusznak (mint egy kis felhõ, elkezdenek úszni és eleséget keresni), akkor kell kezdeni etetni õket.

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
10 éve 6 hónapja #822 Írta: kovatspeter
kovatspeter válaszolt Re: Díszhalszaporítás, tenyésztés
Sziasztok!
Tegnap reggel leikráztak vitorláshalaim.A levelet ikrástól beraktam egy kb.3 literes vödörbe,amit belógattam az akváriumba.Így a hõfokom maradt az eredeti 26 celsius.Tettem alájuk levegõztetést,egészen gyengén apró buborékkal megy.Penészedésgátlót is kaptak pár cseppet,fehéredni nem láttam még egyet sem.
Mire figyeljek még?

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

• peters
  • peters profilkép COM_KUNENA_TOPIC_AUTHOR
  • Látogató
  • Látogató
10 éve 9 hónapja #823 Írta: peters
peters létrehozta Díszhalszaporítás, tenyésztés
Gyönyörû halaid vannak?! Szeretnél többet belõlük?! Vagy kíváncsi vagy hogyan is mûködik ez a dolog? Itt minden mûhelytitkot megtudhatsz. Fogások, technikák, tenyésztési alapelvek, genetika.

Moderátorok: petersKoka
Oldalmegjelenítési idő: 0.141 másodperc
Bejelentkezés
Legutóbbi fórumbejegyzések
    • AM Nyomtatott kiadás
    • Bocs, a múltkor elfeleljtettem rákérdezni, de most beszéltem Pasával, hetekkel ezelőtt feladta a megadott ózdi címre... Lehet, hogy már ott...
    • 3 hete 2 napja