20 november 2017

Kávézó

Több
4 éve 3 hete #81 Írta: halőrxxl
halőrxxl válaszolt Válasz: Kávézó
Na kérem..ez lesz a kemény!:(
Dohányról lesz szó-nem a pénz szlengesített megfelelőjére gondolok...Én sajnos cigizek-ez a lehető legocsmányabb,büdösebb,nullább dolog amit életemben tettem.Ha számít egy picit is a szavam:ne szokjatok rá...a gyönyörű egészséges testeteket teszitek tönkre-én buta vagyok:(
Nézzétek,gondolkodjatok-főleg aki dohányzik.

T.:Gábor
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: koba0525

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
4 éve 4 hete #82 Írta: Mátéfi
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: halőrxxl, metzgerbalazs

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
4 éve 1 hónapja #83 Írta: metzgerbalazs
metzgerbalazs válaszolt Válasz: Kávézó
Képzeljétek, a 6 éves kisfiammal jártunk akvarista boltban, gyakran vagyunk ott, és felfigyeltem egy kifejlett pézsmateknősre. Kisebb, mint a szokásos ékszer, és domborúbb a páncálja. Ezt a tekit nézegettem többször, és megláttuk kisfiammal a pézsma kölyköket egyszer, nagyujjbegynyi csodás kis lények.Na, vettem egyet, egy átalakított ötven literessel..
Ez a kis teki viszont nagyon jól elvan a 120 literesben, ott mászkál, sigát ropogtat. Valami nagyon aranyos, egyelőre nem szedi szét az aksit.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: halőrxxl

Több
4 éve 1 hónapja #84 Írta: halőrxxl
:silly:
Míg élek nem felejtem,és persze hogy tudom milyen apropóból volt!Békés természetű vagyok...

Több
4 éve 1 hónapja #85 Írta: Mátéfi
Mátéfi válaszolt Válasz: Kávézó
Sokat elbír a deltád, hisz terebélyes... a hátbavágás pedig egy "fagyi visszanyal akció volt", ugyanis mindig azzal riogattál, ha találkozunk egyszer az életben, akkor majd jól hátba-vágsz. No, hát ez fordítva esett meg! Miért, mivel a meglepetés fél győzelem.....éreztem és láttam, hogy megfagyott a levegő körülötted, mikor csattant a tenyerem, de hát így van ez jól...legalább egy életre emlékezni fogsz rám meg a tenyeremre. (emlékszel, a greenaqua standjánál leptelek meg)

Több
4 éve 1 hónapja - 4 éve 1 hónapja #86 Írta: halőrxxl
:)Én meg harcolni akarok..törni-zúzni!
De főleg nagyon-nagyon beletemetkezni a hobbiba arra a pár órára is amíg közöttetek lehetek.Elmondom hogy a készülődésem közben-mert én már most is készülök-néha azon veszem észre magam hogy már indulnék...de hová még?:D
Vajon milyen kínálat lesz,milyen lesz a guppi sziget,kikkel találkozom majd,és milyen benyomást teszek rájuk?Izgatott vagyok...de remélem senkinek csalódást nem okozok majd.Lesz hölgy akivel nem először találkozom..lesz úr akit ölelés nélkül nem is fogadhatnék,de lesz olyan is akivel bár rég beszélgetek,találkozni csak most fogunk!Lesz fiatal és idősebb,jókedvű és szomorkásabb...alig várom!
Te meg remélem nem vágsz hátba mint tavaly-legalább addig míg le nem teszem a guppis ládikót!;)
Utolsó szerkesztés: 4 éve 1 hónapja Írta: halőrxxl.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Mátéfi, mmccannon

Több
4 éve 1 hónapja #87 Írta: Mátéfi
Én maradnék a békepipánál!

Több
4 éve 1 hónapja #88 Írta: halőrxxl
Igazad lehet-sőt remélem hogy pár év múlva már csak nevetünk ezen az egész teórián.:)Addig meg nyomuljunk,csináljuk a dolgainkat..nehogy már ilyen jövőbeni dolgok miatt más most blokkoljuk pl. a hobbinkat!Főleg meg most,amikor jön az ünnepnap..a börze!
Töltekezzünk fel a társasággal,a jó beszélgetésekkel...hú,tisztára "harci lázban égek":D!

Több
4 éve 1 hónapja #89 Írta: Mátéfi
Ki tudná azt megmondani? Szerintem senki....minden ami e tekintetben elhangzik, szerintem jórészt spekuláció. Főleg azért, mert a különféle kutatásokat valamiből finanszírozni kell, a téma melegen tartása pedig kifizetődő. A valóságot szerinted van ember aki tudja? Dehogy van, még az időjárást is csupán néhány napra tudjuk előre jelezni, pedig ehhez a legmodernebb radarokat és űrtechnikát használjuk. Egyébként meg volt itt még trópus is és volt jégkorszak is, ha hinni lehet a kutatásoknak...de valószínűleg egyik sem 10 év alatt következett be, és nem is 10 évig tartott. Tehát én személy szerint nem tudom, hogy mi következik, vagy most mi van...és úgy gondolom, hogy a tudós társadalom is jórészt inkább csak következtet igen nagy hibaponttal.

Több
4 éve 1 hónapja #90 Írta: halőrxxl
Igen sajnálatos a dolog...és akkor hadd kérdezzelek meg:jégkorszak vagy felmelegedés jön?:)
Az utóbbi hónapban sokat jártam erdőn,és tapasztaltam én is dolgokat:(.

Több
4 éve 1 hónapja #91 Írta: Mátéfi

Több
4 éve 1 hónapja #92 Írta: Mátéfi
Különféle élő eledel start kultúrák rendelhetők innen (Németország):

http://www.interaquaristik.de/futter/lebendfutter/?plentyID=7lnr53m47jn96qfc5utc9dqq93

Több
4 éve 1 hónapja #93 Írta: Mátéfi
Csodálatos Amazonas vidéke

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Pana28

Több
4 éve 1 hónapja #94 Írta: halőrxxl
:blush: "Tarhálni" szeretnék...de inkább tisztelettel kérni ha lehetséges.
Rég szeretnék Limnobium laevigatum-ot egy-két akváriumomba-már anno vásároltam,de az nem maradt meg nekem.Ezért ha valaki tudna pár kis növénykét adni nekem ami már bizonyított,hálásan megköszönném-a TP-n tudnám átvenni.

Több
4 éve 1 hónapja #95 Írta: halőrxxl
-6 fok kérem...kezdődik az az időszak amit vártunk páran.Mindenhol dér,a fák levelei moccanatlanul várják sorsukat...

Több
4 éve 1 hónapja #96 Írta: halőrxxl
Vagy taxonómiailag nem volt ember aki beletette....azt hiszem ebben viszont mindannyian egyetértünk.

Több
4 éve 1 hónapja #97 Írta: saluosi
saluosi válaszolt Válasz: Kávézó
Gyula!Vagy nem volt bor,vagy nem volt kígyó vagy nem mart vagy nem volt hír.:laugh:

Több
4 éve 1 hónapja #98 Írta: halőrxxl
Csúcs...azonnal egy könyvjelzőt dobtam rá,visszatérő olvasó leszek!Nekem élvezetet okoz ha mindent megértek ami egy "kütyün" belül történik,sokszor még tanulni sem átallok ha úgy hozza a sors.A legkülönösebb örömet akkor érzem,ha egy egyszer használatos dolgot tudok úgy "megműteni",hogy az túljár a tervezője/gyártója eszén!
Egyébként roppant dühöt érzek a "Használd,és dobd el" égisze alatt születő minden tárgy ellen-egyik oka a hatalmas szeméthegyeknek a rengeteg gagyi cucc..és van ami balesetveszélyes is!Emlékszem az "ánti időkre",mikor ha vettem egy pl. fúrógépet akkor azzal még a gyermekem is dolgozhatott,ezzel szemben ma a sok barkácsgép..szóval hagyjuk.:(Erre is lehet valami nagy bölcsességet mondani-várom is.

Több
4 éve 1 hónapja - 4 éve 1 hónapja #99 Írta: toist
toist válaszolt Válasz: Kávézó
Az előző hírhez csak annyit tudok hozzászólni, hogy minden nap meg kell tölteni valamivel a bulvár spájzot...
Elnézést az éles témaváltásért!

Én is hoztam egy linket, mégpedig olyat, ami miatt túlórázni fogok (mert a munkanapomat tönkretette :) ):
Szétszedtem project

Aki nem szereti "csak úgy" kidobni a dolgokat, aki szerint minden, ami mechanikus, javítható és minden ami elektronikus, azt meg kell próbálni megérteni és javítani - szóval a barkács topic kedvelői - és persze aki esetleg még a régi dolgok iránt is érez valami megfoghatatlan tiszteletet, na az pont úgy fog járni mint én! :D (szóltam!)

(kezdő barkácsolók ne ijedjenek meg a lista tetején a sok kódtól, WC-tartály, kapcsoló és hasonló egyszerű dolgok is vannak, nem csak videómagnó építés)
Utolsó szerkesztés: 4 éve 1 hónapja Írta: toist.

Több
4 éve 1 hónapja #100 Írta: Mátéfi
Kinek mi a véleménye erről a "hírről"?

Megmarta egy borban tartósított kígyó

http://www.hir24.hu/elet-stilus/2013/10/03/megmarta-egy-borban-tartositott-kigyo/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: szotyika

Moderátorok: Koka
Oldalmegjelenítési idő: 0.330 másodperc
Bejelentkezés
Legutóbbi fórumbejegyzések
    • Az akvárium szûrése
    • A lebegtetett vagy bugyogtatott homokszűrésről szintén érdekelne a tapasztalatok! Méretezésekkel, kialakításokkal ,hatékonysággal...
    • 14 órája 8 perce
    • AM Nyomtatott kiadás
    • Bocs, a múltkor elfeleljtettem rákérdezni, de most beszéltem Pasával, hetekkel ezelőtt feladta a megadott ózdi címre... Lehet, hogy már ott...
    • 3 hete 4 napja